“Super!”

Bystrická Klubovňa
Na pozícii č. 4 spomedzi 111 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Východoeurópske, Krčma s reštauráciou, Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bola som tu síce len raz s kamarátkou aj to úplnou náhodou ale stálo to za to. Už z vonku táto super klubovňa vyzerá lákavo a keď vojdete dnu tak na vás spravi ešte lepší dojem. Je to tam pekné, priestranné a hlavne čo je najhlavnejšie je tam veľmi dobrá obsluha a super pivo! Mali sme šťastie pretože akurát hrali naši na ZOH 2018 proti rusom a tá hokejová atmosféra bola úžasná..našťastie sme vyhrali takže z klubovne sme odchádzali so super pocitom a dobrým zážitkom.

Poďakujte používateľovi Vandagg.

Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

sem vzdy zamierim ma steak a nikdy ma este nesklamali. obsluha je vzdy mila. v lete maju vynikajucu terasu na ktoru sa uz tesim.

Poďakujte používateľovi EZH10.
Zrecenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavil som sa s deckami na zemiakovú slamu s kofolkou. Decká boli vytešené a napučené. Čisté štýlové príjemné prostredie. Chalanom sa páčili vtipne wcka.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Resort729508.
Zrecenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Neviem, co to dnes malo byt, ale taky otrasny rezen (2x) sme nemali uz velmi dlho. Nevyklepany, tuhy, slachovity kus mäsa. Nedojedene 2 porcie. Ze davaju malo salatu, to uz je obohrata pesnicka, ocividne to tak ostane aj nadalej.
Inac to byva slusny standard, ale rezen si tu dlho nedame.
Zvycajne 4 z 5, dnes 1 z 5.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi PeterS13071.
Zrecenzované: 30. októbra 2017

Boli sme celkom spokojní, jedlo bolo dobré, hoci viem si to predstaviť trochu lacnejšie. Priestory sú krásne, historické.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi RudoP7.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bystrická Klubovňa, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bystrická Klubovňa? Podeľte sa o svoje zážitky!