“Super pivárnička.”

Bystrická Klubovňa
Na pozícii č. 3 spomedzi 87 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Východoeurópske, Krčma s reštauráciou, Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavil som sa s deckami na zemiakovú slamu s kofolkou. Decká boli vytešené a napučené. Čisté štýlové príjemné prostredie. Chalanom sa páčili vtipne wcka.

Poďakujte používateľovi Resort729508.

Zrecenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Neviem, co to dnes malo byt, ale taky otrasny rezen (2x) sme nemali uz velmi dlho. Nevyklepany, tuhy, slachovity kus mäsa. Nedojedene 2 porcie. Ze davaju malo salatu, to uz je obohrata pesnicka, ocividne to tak ostane aj nadalej.
Inac to byva slusny standard, ale rezen si tu dlho nedame.
Zvycajne 4 z 5, dnes 1 z 5.

Poďakujte používateľovi PeterS13071.
Zrecenzované: 30. októbra 2017

Boli sme celkom spokojní, jedlo bolo dobré, hoci viem si to predstaviť trochu lacnejšie. Priestory sú krásne, historické.

Poďakujte používateľovi RudoP7.
Zrecenzované: 7. septembra 2017

Pôvodne sme s manželkou hľadali iba nejaké denné menu pretože sme sa ponáhľali a upútala nás Klubovňa. Tak sme šli skúsiť, z menu sme si nevybrali /škoda že sme tam neprišli v iný deň pretože každý jeden bol lepší/ tak sme sa pýtali na jedlá z lístka. Urobili sme veľmi dobre, jedlo chutné, pekne naservírované, obsluha v pohode a ceny na centrum Bystrice veľmi priaznivé. Škoda že sme nemali možnosť ochutnať pivo keďže nás čakal cesta autom. Možno inokedy.

Poďakujte používateľovi staves_topolcany.
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Slušné jedlo, dobré pivo. Príjemné prostredie, ochotný personál. Odporúčam zemiakovú slamu a tatarák.

Poďakujte používateľovi zuzanah240.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bystrická Klubovňa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bystrická Klubovňa? Podeľte sa o svoje zážitky!