“Večerné posedenie”

Čajovňa Čarovňa
Na pozícii č. 48 spomedzi 90 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 17. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie, erarny interier, pohodova hudba. Ponuka cajov je bohata, servirovanie je vkusne. Minusom su toalety, tie potrebuju renovovat

Poďakujte používateľovi lukasko14.

Zrecenzované: 8. marca 2016

Čarovňa je a vždy ostane pre mňa Bystrickou klasikov. Prvý krát som tu bola asi ešte na ZŠ a chodievame sem stále.

Prostredie je jedinečné a príjemné - výborný výber čajov a personál ochotní poradiť.

Odporúčam pre pokojné večerné alebo víkendové posedenie.

1  Poďakujte používateľovi Jozefinka.
Zrecenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 18. októbra 2016

Zrecenzované: 29. novembra 2015

Cestovatelia, ktorí si pozreli Čajovňa Čarovňa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Čajovňa Čarovňa? Podeľte sa o svoje zážitky!