“príjemná obsluha”

Plzenská reštaurácia
Na pozícii č. 48 spomedzi 99 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 13. augusta 2018

Už po 2x sme navštívili reštauráciu, Nesklamala kvalita jedla a hlavne našu večeru spríjemnila príjemná a ústretová obsluha. Radi sa opať vrátime!

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi DuriP4.

Zrecenzované: 25. apríla 2018

Príjemné prostredie, priamo v centre BB a krásna letná terasa. So službami to už bolo o niečo horšie. Po dlhšom čakaní nás privítal čašník. ktorý nevedel nič o ponuke.Komunikoval s nami, akoby sme ho obťažovali a nemá na nás čas. Bol zmätený. Nestíhal sa starať o hostí, ktorých tam vôbec nebolo veľa. Potom ako sme si konečne objednali, nám po dlhšom čase doniesol na stôl jedlá, ktoré sme si neobjednali a neskôr nám oznámil že to čo sme si objednali už nemajú v dennej ponuke od 13:00. To by bolo v poriadku, keby v tom momente nebolo 14:00. Porcie rovnakého druhu jedla boli veľmi odlišné. Dalo by sa vytknúť ešte zopár ďalších vecí.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Lucia Š.
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po rekonstrukcii priestor nabral na atraktivite,ale vsetko kazil spomaleny a nekompetentny casnik (bradaty pan). Nakoniec toto bol aj dovod preco sme sa cela partia presunuli do ineho podniku.

2  Poďakujte používateľovi MartinR5346.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martin R, Majiteľ v zariadení Plzenská reštaurácia.Zodpovedané: 26. marca 2018

Dobrý deň,

mrzí ma Vaša zlá skúsenosť, persnálne problémy riešime na dennom poriadku, čo nás ale samozrejme neospravedlňuje. Určite to budem riešit viem o ktorú situáciu išlo a dúfam, že Vás to natoľko neodradilo,že by ste nás ešte naštívili, napríklad našej letnej terase :-)

Moje telefónne číslo je 0904 659 941 v prípade rezervácie máte u nás jeden drink na účet podniku.

Ďakujem a prajem príjemný deň

Ing. Martin Repaský

Zrecenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

vyborne jedlo, ktore bolo rychlo pripravene, prinesene vsetkym naraz, trochu skromnejsie prostredie...

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi LubosZ5.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Dobré a príjemné posedenie s priateľmi, chutné jedlo, perfektné nátierky, tataráčik, pečené rebierka, pivko. Navštevujeme v každom ročnom období, ešte nás nesklamala. Obsluha ústretová.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi Patka58.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Plzenská reštaurácia, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Plzenská reštaurácia? Podeľte sa o svoje zážitky!