“Pohoda a dobré jedlo”

Plzenská reštaurácia
Na pozícii č. 30 spomedzi 80 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 11. júla 2017

Dobré a príjemné posedenie s priateľmi, chutné jedlo, perfektné nátierky, tataráčik, pečené rebierka, pivko. Navštevujeme v každom ročnom období, ešte nás nesklamala. Obsluha ústretová.

Poďakujte používateľovi Patka58.

Zrecenzované: 23. mája 2017

Chutné pivo, jedlá výborné, pomerne rýchla obsluha
príjemný personál, príjemné prostredie počas návštevy

Poďakujte používateľovi agzub.
Zrecenzované: 28. októbra 2016

Kedysi moja obľúbená reštaurácia. Nestačia pekné priestory ani dobré pivo. Všetko je o ľuďoch. Neochotná obslua, ktorá sa nevie pozdraviť ani pri príchode, ani pri odcode hostí. Aj keď hosť asi nie je správny výraz pre niekoho, kto len otravuje personál svojou prítomnosťou a svojimi požiadavkami. Chceli sme si objednať jedlo, ktoré bolo na vývesnej tabuli prpagované hneď pri vstupe. Nebolo. Prečo teda personál neodstránil alebo aspoň neškrtol? Načo? Prečo by nám personál ponúkol nejakú náhradu? A Keď nám čašníčka treskla pohár s pivom na stôl, povedal som si, že sem už dlho neprídem. Zbytočne majiteľ vynovil priestory.

3  Poďakujte používateľovi Iwanko.
Zrecenzované: 27. novembra 2015

Zastavil som sa na veceru, ale mali asi nejaky problem v kuchyni - podavali len studene predjedlá.
Objednal som si kacaciu pastetu a pivo.Maju dve plzne: jedna je z tanku a druha capovana..
Automaticky mi objednala casnicka - tankovu. Kedze chodime do Prahy s manzelkou casto, vieme ako chuti dobra plzen z tanku, v BB sa nepriblizuje dobrej tankovej plzni ani zdaleka. Ziadna kremova pena, hned spadne, proste ina chut piva, ako pijeme v Prahe. Kacacia pasteta - donesu vam konzervu(sklo) a 4ks velmi malych chlebikov, chlieb nebol ani cerstvy ani dobry. K tomu bol pokus o akoze byt svetovy asi, jablkove pyre s nejakym cervenym prehozom...Po otvoreni vrchnaku som privonal ku pastete a veru som chvilu rozmyslal, ci sa pustim do konzumovania, nevonala, skor pachla ale kedze si ju davali aj vedla pri stole ochutnal som aj ja. Nebola zla, ale zeby som tuzil si ju dat este niekedy tak to nie.
Mozno skusim este raz tento podnik, ked budu aj varit, ale na pivo by som uz sem nesiel, inak cena 1,9eura za 0,5l je celkom dost na BB (Praha 44czk).

Poďakujte používateľovi JZV2014.
Zrecenzované: 12. novembra 2015

Príjemná atmosféra, veľmi dobré pivo a chutné jedlo. A to všetko za rozumné peniaze. Chodím tam už roky a až na malé výkyvy som spokojný

Poďakujte používateľovi Iwanko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Plzenská reštaurácia, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Plzenská reštaurácia? Podeľte sa o svoje zážitky!