“Slasť pre dušu”

Cosmopolitan Café & Restaurant
Na pozícii č. 35 spomedzi 100 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 28. januára 2018

S priateľkou sme boli na večeri a nedá sa to popísať iným slovami ako "dokonalosť". Personál bol milý, usmievavý a rýchly. Jedlá sme mali za chvíľu na stole - pizza parádne prepečená akurát do chrumkava a steak výborne dochutený, médium presne ako som si prial. Obaja ďakujeme za príjemný večer v pokojnom prostredí, určite sa zastavíme aj nabudúce. :)

1  Poďakujte používateľovi Fero1990.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cosmopolitanbb, Manažér v zariadení Cosmopolitan Café & Restaurant.Zodpovedané: 26. februára 2018

Ďakujeme :-)

Zrecenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dnešná návšteva tejto reštaurácie dopadla otrasne. Po objednani jedla pre dvoch dospelých a 3r.dieťa sme sa dočkali len jedlo pre nas a našu malu zabudli. Žiadneho ospravedlnenia sme sa nedočkali(smutné) Po objednani kung pao v jedle žiadne arašídy neboli ako sa uvadzalo v jedálničku. Mäso veľmi malo. Zemiaky spálené a bolo po tom cítiť celé jedlo. Už by som túto reštauráciu nenavštívil.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Michal V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Cosmopolitanbb, Manažér v zariadení Cosmopolitan Café & Restaurant.Zodpovedané: 28. januára 2018

No to nas fakt mrzi. Verime, ze uz sa to nezopakuje a ospravedlnujeme sa. Ponukame vam ako odskodnenie jedlo zdarma. Staci nam napisat. Uz sme to preverili bola to pre nas tazka nedela prislo naraz velmi vela zakaznikov a jedna z casniciek nahle ochorela a dvaja obsluhu uz nestihali aj ked ich to samozrejme neospravedlnuje.

Zrecenzované: 24. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Posedenie v utulnom boxe pri varenim vinku a kludnej muzike :-) Nabuduce dame aj to clovece nezlob sa Majo?

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Angielana99.
Zrecenzované: 19. októbra 2017

Mali sme tu stretavku v uzkom kruhu so spoluziakmi zo 4 B sport a bolo tu super. Tymto ich pozdravujem a verim, ze zopakujeme o rok. Miro

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Miroslav Š.
Zrecenzované: 28. októbra 2015

Jedlo chutné a aj čašník príjemný. Prostredie sa nám páčilo a cena bola priateľská. Mali sme kurací steak Foie grass a priateľka si dala ryžové rezance so špenátom. Prídeme opäť.

Dátum návštevy: október 2015
Poďakujte používateľovi martinn_bantala.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cosmopolitan Café & Restaurant, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Cosmopolitan Café & Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!