“Červený rak reštaurácia”

Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 8 spomedzi 101 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské

V reštaurácii sme sa zastavili cestou z výletu. Ešte podávali denné menu, ale vyhoveli nám a uvarili nám aj z jedálneho lístka. Čakali sme asi 40 minút na jedlo. Obsluha je milá, snažia sa vo všetkom vyhovieť. Jedlo bolo chutné, ceny sú jemne nad priemerom. Prostredie reštaurácie sa mi páčilo.

Poďakujte používateľovi didka_2017.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LadislavL33, Majiteľ v zariadení Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dakujeme za hodnotenie

boli sme si sadnut na pivo. posedenie na terase bolo prijemne ale chcelo by to aktualnu ponuku piva na zvlast listku. ked uz ponukaju rozne typy vlastnych piv a ponuka v klasickom menu nie je aktualna , chcelo by to aspon 1 zvlast list s pivami a popisom lebo ked vam casnicka zacne menovat 6 druhov piva tak sa vybera trochu tazsie

Poďakujte používateľovi Ladislav K.
Zrecenzované: 28. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Chodievame sem pravidelne. Výborné jedlo, skvelá obsluha a úžasné vlastné pivo
Spokojnosť vo všetkých smeroch.

Poďakujte používateľovi MiroD97.
Zrecenzované: 6. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

V Červenom raku sa dá vždy chutne najesť či už máte chuť na pečenú kačku, rebrá, vynikajúci tatarák alebo len na syrový tanier. Popri tom vínko vyrobené pre nich alebo pivo ich výroby. Naozaj odporúčam.

Poďakujte používateľovi Porotca.
Zrecenzované: 6. mája 2019

Prežili sme krásnu oslavu v priestoroch reštaurácie, boli sme maximálne spokojní s jedlom ako aj s obsluhou a výzdobou. Prístup majiteľov aj zamestnancov bol ukážkový, všetkým doporučujem tento podnik.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi AdaKaa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LadislavL33, Majiteľ v zariadení Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa.Zodpovedané: 13. mája 2019

Ďakujeme za pochvalu

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!