“chybala aktualna ponuka piva”

Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 8 spomedzi 101 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské

boli sme si sadnut na pivo. posedenie na terase bolo prijemne ale chcelo by to aktualnu ponuku piva na zvlast listku. ked uz ponukaju rozne typy vlastnych piv a ponuka v klasickom menu nie je aktualna , chcelo by to aspon 1 zvlast list s pivami a popisom lebo ked vam casnicka zacne menovat 6 druhov piva tak sa vybera trochu tazsie

Poďakujte používateľovi Ladislav K.

Zrecenzované: 28. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Chodievame sem pravidelne. Výborné jedlo, skvelá obsluha a úžasné vlastné pivo
Spokojnosť vo všetkých smeroch.

Poďakujte používateľovi MiroD97.
Zrecenzované: 6. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

V Červenom raku sa dá vždy chutne najesť či už máte chuť na pečenú kačku, rebrá, vynikajúci tatarák alebo len na syrový tanier. Popri tom vínko vyrobené pre nich alebo pivo ich výroby. Naozaj odporúčam.

Poďakujte používateľovi Porotca.
Zrecenzované: 6. mája 2019

Prežili sme krásnu oslavu v priestoroch reštaurácie, boli sme maximálne spokojní s jedlom ako aj s obsluhou a výzdobou. Prístup majiteľov aj zamestnancov bol ukážkový, všetkým doporučujem tento podnik.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi AdaKaa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LadislavL33, Majiteľ v zariadení Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa.Zodpovedané: 13. mája 2019

Ďakujeme za pochvalu

Zrecenzované: 24. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Zhrnutie: jedlo celkom chutné, no veľmi slabá obsluha a prostredie. Neodporúčame.

Oslovila nás webstránka a jedálny lístok. Žiaľ potom, čo sme sa usadili, sme si všimli že stoličky sú z časti špinavé od starých fŕkancov, podobne stena pri stole a aj jedálne lístky, ktoré sme dostali.
Potom, čo sme si vybrali jedlo a chceli sme si objednať nám čašníčka vecne oznámila, že nemajú kurací vývar a nič bravčové, ani teľacie. Teda značnú časť lístka. Nerozumieme, prečo nás neupozornila dopredu.
Na hovädzí vývar sme čakali dlho a bol slabý. Jedlo bolo dobré, no čašníčka ho na stôl skôr hodila ako položila a zážitku to nepomohlo. Tiež treba spomenúť, že nám polievkové taniere neodniesli až kým neprišli s hlavným vchodom, ktorý nemali kam položiť.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi niektoniekde.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!