Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 11 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské
Zrecenzované: 14. septembra 2018

velmi dobra pecena kacica. v pohode obsluha moznost sediet vo vnutri alebo vonku na dvoch terasach. taktiez v podzemi sa nachadza pivaren

Poďakujte používateľovi DalliBobor111.

Zrecenzované: 11. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Chodíme sem pravidelne a ani raz nás tu nič nesklamalo. Sme tu už ako doma. Vynikajúci tatársky biftek, steak, polievky, cestoviny, či hamburger. Skvelá domáca ciabatta s kačacou paštétou na začiatok a na záver palacinky či tortička od Preslow.

Poďakujte používateľovi lkupca22.
Zrecenzované: 1. septembra 2018

výborné posedenie priateľmi, azda trochu rýchlejšia obsluha by bola vhodná, jedlo chutné a primerané cene,

Poďakujte používateľovi annicka17.
Zrecenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Sadol som si sám, obsluha si ma všimla po 15 minútach, naokolo sa hosťom podávali jedlá a keď som si chcel vybrať bolo mi oznámené že “nevaria”?!? cas približne o pol tretej.Ich pivo je fajn no najesť sa sem už nepôjdem.

Poďakujte používateľovi Jet747272.
Zrecenzované: 22. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo chutné len som mala trošku pocit že málo okorenené/dochutené. Obsluha veľmi príjemná. Ceny sú priemerné takže ja som bola spokojná

Poďakujte používateľovi MrsMichelle20.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!