Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 11 spomedzi 95 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské
Zrecenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Sadol som si sám, obsluha si ma všimla po 15 minútach, naokolo sa hosťom podávali jedlá a keď som si chcel vybrať bolo mi oznámené že “nevaria”?!? cas približne o pol tretej.Ich pivo je fajn no najesť sa sem už nepôjdem.

Poďakujte používateľovi Jet747272.

Zrecenzované: 22. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo chutné len som mala trošku pocit že málo okorenené/dochutené. Obsluha veľmi príjemná. Ceny sú priemerné takže ja som bola spokojná

Poďakujte používateľovi MrsMichelle20.
Zrecenzované: 20. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo chutné, ale občas som mala pocit že málo ochutené. Ceny sú priemerné, obsluha veľmi príjemná. V cene menu je aj 3 dc napoja čo je pozitívne.

Poďakujte používateľovi PatkoJ.
Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Na obsluhu a jedlo dlhé čakanie, jedlo veľmi veľmi priemerne, v jedálnom lístku je popísané krajšie ako je v skutočnosti a cena kvalite nezodpovedá

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi adriana_m9111.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Priemerná piváreň, vhodná na zahasenie smädu "panskej" spoločnosti ...
Nachádza sa v suteréne dolnej časti v centre B.Bystrice (Nám. SNP)

Poďakujte používateľovi edban47.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!