“Obed - denné menü ”

Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 11 spomedzi 95 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské
Zrecenzované: 20. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo chutné, ale občas som mala pocit že málo ochutené. Ceny sú priemerné, obsluha veľmi príjemná. V cene menu je aj 3 dc napoja čo je pozitívne.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi PatkoJ.

Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Na obsluhu a jedlo dlhé čakanie, jedlo veľmi veľmi priemerne, v jedálnom lístku je popísané krajšie ako je v skutočnosti a cena kvalite nezodpovedá

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi adriana_m9111.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Priemerná piváreň, vhodná na zahasenie smädu "panskej" spoločnosti ...
Nachádza sa v suteréne dolnej časti v centre B.Bystrice (Nám. SNP)

Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 12. januára 2018

Červený rak patrí medzi moje najpreferovanejšie reštaurácie v Banskej Bystrici. Ponúkajú výborné husacie hody aj dobrý tatarák. Príjemné posedenie v lete na terase v zime v útulnej reštaurácii. Milá obsluha, dobrá kuchyňa, dobre načapované pivo a to všetko za rozumné ceny.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Iwanko.
Zrecenzované: 22. decembra 2017

Po niekoľkých rokoch som sa vrátil na miesto, a vôbec nič ma neprekvapilo. Na predom objednanú akciu - kapustnica sa čakalo 55 min., obsluha blúdila, ako by pracovala prvý deň. Jedlo nenadchlo.Tak zase o niekoľko rokov.......

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi IgorK2745.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!