Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 11 spomedzi 98 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské
Zrecenzované: 22. januára 2018

Priemerná piváreň, vhodná na zahasenie smädu "panskej" spoločnosti ...
Nachádza sa v suteréne dolnej časti v centre B.Bystrice (Nám. SNP)

Poďakujte používateľovi edban47.

Zrecenzované: 12. januára 2018

Červený rak patrí medzi moje najpreferovanejšie reštaurácie v Banskej Bystrici. Ponúkajú výborné husacie hody aj dobrý tatarák. Príjemné posedenie v lete na terase v zime v útulnej reštaurácii. Milá obsluha, dobrá kuchyňa, dobre načapované pivo a to všetko za rozumné ceny.

Poďakujte používateľovi Iwanko.
Zrecenzované: 22. decembra 2017

Po niekoľkých rokoch som sa vrátil na miesto, a vôbec nič ma neprekvapilo. Na predom objednanú akciu - kapustnica sa čakalo 55 min., obsluha blúdila, ako by pracovala prvý deň. Jedlo nenadchlo.Tak zase o niekoľko rokov.......

Poďakujte používateľovi IgorK2745.
Zrecenzované: 11. decembra 2017

Príjemné prostredie, milá obsluha, príjemný výber z menu. Výborný tatársky biftek, vývar aj grilované krídelká. Chutné vlastné pivo. Vždy spokojná. Jediná drobná chyba je, že jedlo sa nepodáva na bielom porceláne. Hlavne mäsité pokrmy.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Helga L.
Zrecenzované: 7. októbra 2017

Výborne sme sa naobedovali v tejto reštaurácii.Krásne prostredie,výborná obsluha a výborné jedlo.Varia tam denné menu,výber je z niekoľkých jedál.Skvelé.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi dankagal.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!