“Osvedčená spoľahlivá reštaurácia”

Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa
Na pozícii č. 12 spomedzi 87 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Stredomorské
Zrecenzované: 12. januára 2018

Červený rak patrí medzi moje najpreferovanejšie reštaurácie v Banskej Bystrici. Ponúkajú výborné husacie hody aj dobrý tatarák. Príjemné posedenie v lete na terase v zime v útulnej reštaurácii. Milá obsluha, dobrá kuchyňa, dobre načapované pivo a to všetko za rozumné ceny.

Poďakujte používateľovi Iwanko.

Zrecenzované: 22. decembra 2017

Po niekoľkých rokoch som sa vrátil na miesto, a vôbec nič ma neprekvapilo. Na predom objednanú akciu - kapustnica sa čakalo 55 min., obsluha blúdila, ako by pracovala prvý deň. Jedlo nenadchlo.Tak zase o niekoľko rokov.......

Poďakujte používateľovi IgorK2745.
Zrecenzované: 11. decembra 2017

Príjemné prostredie, milá obsluha, príjemný výber z menu. Výborný tatársky biftek, vývar aj grilované krídelká. Chutné vlastné pivo. Vždy spokojná. Jediná drobná chyba je, že jedlo sa nepodáva na bielom porceláne. Hlavne mäsité pokrmy.

Poďakujte používateľovi Helga L.
Zrecenzované: 7. októbra 2017

Výborne sme sa naobedovali v tejto reštaurácii.Krásne prostredie,výborná obsluha a výborné jedlo.Varia tam denné menu,výber je z niekoľkých jedál.Skvelé.

Poďakujte používateľovi dankagal.
Zrecenzované: 3. októbra 2017

1.októbra sme boli na príjemnom obede s kamarátkami. Jedlo bolo chutné.kvalitné personál pozorný.Rýchla obsluha , Ďakujem

Poďakujte používateľovi annicka17.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Červený rak Reštaurácia - Pivovar - Letná terasa? Podeľte sa o svoje zážitky!