“Super”
Recenzia Pizzeria Alba

Pizzeria Alba
Na pozícii č. 35 spomedzi 85 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 22. januára 2018

Sme spokojny s touto pizzeriou uz dlhe roky, odporucam.,Prijemna obsluha a vyborna kuchyna, som nadmieru spokojna.

Poďakujte používateľovi sonka2015.

Zrecenzované: 16. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Donáška hrôza 1.5 hod. Čakania nemali ľudí. Pizza zo supermarketu spečena. Človek by zaplatil aj viac len aby bola kvalitná ale nie je to možné.

Poďakujte používateľovi michal-k8412.
Zrecenzované: 15. februára 2017

Valentin..14.02.2017 podnik prazdny,pri objednani jedal casnik nevedel ktora bije,a ked kazdemu donielsly jedlo,,casnici sa bavili a neuvedomily si ze zabudli na moju objednavku.Ked som sa spital ci aj ja dostanem to com som si objednal,tak hned vraj po 20min.Polievka 2dni stara a zohriata v mikrovlnke,a nakoniec som jedlo nedostal pretoze kuchar rozhodol ze to co som si objednal mi nepripravi.Takze preco asi bol prazdny podnik...pretoze nemaju uroven,strasna bieda aj ceny aj jedlo,kuchar varil este komunistom.Neodporucam

1  Poďakujte používateľovi jbl242.
Zrecenzované: 10. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu cca v roku 2010, no nic moc... tak sme boli teraz znova, ze mozno daka zmena, celkova zmena... rozvarene cestoviny s niecim ako omacka, co sme nevedeli identifikovat, chut ziadna, nedojedli sme. Pritom pravu taliansku pastu je take lahke spravit. Skuste trosku zmenu v urcitych jedlach, len zjednodusit, menej je niekedy viac. A obsluha fakt musi byt takto oblecena? Sme sa trosku vratili v case. Skusime zas o par rokov :)

Poďakujte používateľovi Micheala S.
Zrecenzované: 2. januára 2017

Paradajková polievka bola slabá, komunistivckého typu s neurčitým typom syru. Radšej mám parmezán v nej, alebo mozarrelu. Cena ale nebola vysoká. Pizza, nebola pečená na dreve a tiež bola slabšia ako je priemer.

1  Poďakujte používateľovi Juraj D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Alba, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pizzeria Alba? Podeľte sa o svoje zážitky!