“Výborné jedlo, skvelý personál”
Recenzia Bistro Smartfood

Bistro Smartfood
Na pozícii č. 9 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 24. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Na Bistro Smartfood sme narazili náhodou počas našej cesty Slovenskom, a určite to stálo za tú zachádzku z diaľnice. V bistre sme našli to, čo sľubujú na svojej internetovej stránke poctivé varenie z kvalitných surovín, jedlo ktoré je potešenim pre zmyslov. Boli sme traja, tak sme skúsili tri rôzne jedlá z menu a všetky boli fantastické. Po týždni stravovaní v reštauráciách nás potešili "neokukané " kombinácie jedál a lahodné chute . Ako bonus vnímam prístup personálu. Nakoľko sme boli po 3 hodinovej ceste, náš syn bol umrnčaný viac ako inokedy, namiesto slovenskej klasiky "zazeranie na rodičov" sme sa dočkali porozumenia a ochoty pomôcť rozveseliť nášho potomka.

Poďakujte používateľovi VeronikaG596.

Zrecenzované: 29. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme na rodinnom obede. Velmi zaujimava ponuka jedal, ktore mali urcene na dany den. Vyborna gastronomia od predjedla az po dezert. Velmi mily a uslusny personal. Vybavenie toaliet nas pozitivne prekvapilo. Tuto restauraciu mozme iba vrelo doporucit.

1  Poďakujte používateľovi Miro C.
Zrecenzované: 6. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bistro určite odporúčame. Vynikajúca kuchyňa. Pekný čistý zariadený interiér. Milý personál ako sme dlho nestretli. Určite sa vrátime.

Poďakujte používateľovi P5691TNtom_r.
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné, chutné jedlo, mimoriadne ochotný, profesionálny personál. Odporúčam všetkým návštevníkom Bystrice.

Poďakujte používateľovi zuzanah240.
Zrecenzované: 27. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Kulinársky večer pre partiu 10 chlapov bol ukážkou umenia, gastronomického majstrovstva a poznania. Obsluha skvelá, prostredie ukážkové, jedlá a pitie úplná špička. Mnoho nových poznatkov a odporučení si odbnášameďakujem

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Smartfood, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bistro Smartfood? Podeľte sa o svoje zážitky!