“Vynikajúci obed ”
Recenzia Bistro Smartfood

Bistro Smartfood
Na pozícii č. 11 spomedzi 80 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 6. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bistro určite odporúčame. Vynikajúca kuchyňa. Pekný čistý zariadený interiér. Milý personál ako sme dlho nestretli. Určite sa vrátime.

Poďakujte používateľovi Tomáš R.

Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné, chutné jedlo, mimoriadne ochotný, profesionálny personál. Odporúčam všetkým návštevníkom Bystrice.

Poďakujte používateľovi zuzana h.
Zrecenzované: 27. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Kulinársky večer pre partiu 10 chlapov bol ukážkou umenia, gastronomického majstrovstva a poznania. Obsluha skvelá, prostredie ukážkové, jedlá a pitie úplná špička. Mnoho nových poznatkov a odporučení si odbnášameďakujem

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 3. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Všetko na 1!!!! Výborné jedlo, víno, príjemne strávený čas.Určite sa oplatí vyskúštať. Počas dňa vždy zaujímavá ponuka.

Poďakujte používateľovi Dadulienka.
Zrecenzované: 18. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme absolvovali skvely obed v tomto príjemnom podniku. Všetkým odporúčam. Určite sa do Bistra Smart vrátime. Na zubaca určite :)

Poďakujte používateľovi Narusitelka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Smartfood, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bistro Smartfood? Podeľte sa o svoje zážitky!