Tripadvisor
Banská Bystrica
Recenzované: 2. septembra 2019

Tento penzion som si našla náhodne. Strašne milá pani majiteľka. penzión je veľmi útulný... plný umenia, obrazov sošiek, fotiek, je tam mala záhradka, kde si môžete posedieť. Mali sme tam len raňajky, ale boli výborné...vyberie si každý, sladké , slané, cereálie. Dokonca nás tam nechali parkovať aj keď sme sa odhlásili. Na izbe kanvica + čaje, otvárač na víno a poháre :) . Určite by som sa tu ešte ubytovala.

Poďakujte používateľovi 16Mary12.
Recenzované: 3. mája 2019

Penzión sme si prenajali pred a počas svadby pre seba, rodinu a fotografa (dohromady štyri izby).
+ Príjemný ochotný personál
+ Čisté izby
+ Veľmi dobré raňajky
+ Súkromné parkovanie vo dvore
+ Osobitý jedinečný štýl
+ Krásna záhrada aj na fotky (napr. svadobné)
+ Veľmi dobrá lokalita (cca. 300m na pešiu zónu na námestí)

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Jakub963.
Recenzované: 17. apríla 2015

Penzión je menší, panuje tam rodinná atmosféra, súkromné parkovisko -je monitorované. V celom penzióne sú vystavené nádherné obrazy, ktoré penzión robia tým, čím je teda ART. Zariadenie je zaujímavé, apartmán bol naozaj úžasný, priestranný, čistý. Veľké postele, super spánok a relax. Raňajky sú podávané v nádhernej menšej jedálni. Výber je široký. Penzión je priamo v centre BB, takže máte všade na skok. Personál príjemný, hlavne majiteľka. Určite sa vrátim, keď budem v BB.

Tip na izbu: Apartmán je priestranný, krásne zariadený, veľké postele
Dátum pobytu: apríl 2015
1  Poďakujte používateľovi SeatAlteaXL81.
Recenzované: 11. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2018