“Top restika”
Recenzia Pigis - ZATVORENÉ

Pigis
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia je jedna z najlepších v Banskej Bystrici.
Vsetko super chutilo nam super personal a fantasticka lokalita

Poďakujte používateľovi JankaH52.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 5. marca 2018

Ďakujeme

Zrecenzované: 9. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Už vo vchodových dverách má uvítala veľmi hrejivá atmosféra...vychytané, útulne, lokálne bistro. Tekvicová polievočka a burger, príjemne som si zamaškrtil. Vrelo odporúčam dôjsť aj vegetariánom ;) Krásny moderný design, vkusné servírovanie, 4*** hviezdičky dávam pre príliš dlhé čakanie na objednávku a získava ju staff on the floor. kuchyňa je za 5***

Rozdávajte úsmev a bežne ku zákazníkom už keď prídu do dverí odporúčam staffu :)

###fresh###
###lokal###
###potencial###

Poďakujte používateľovi PaliP25.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 10. februára 2018

Dobrý deň,
Ďakujeme za recenziu. Pochvalu si veľmi vážime a nabudúce to dotiahneme aj o tú ďalšiu hviezdu :))

Zrecenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Toto zariadenie sme navstivili cez vianocne sviatky avsak pri otazke co by nam doporucili,odpovedou bol vegetariansky hamburger pretoze normalne nemame☺☺☺

Poďakujte používateľovi Loksovci.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 12. januára 2018

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu návštevu u nás a aj za recenziu. Áno, bohužiaľ sa stala situácia kedy sme v čase sviatkov vypredali naše zásoby BIO mäsa a uprednostnili sme predávať VEGE burgre než kúpiť mäso bez BIO kvality v klasickom obchodnom reťazci. Samozrejme nás mrzí, že ste si nemohli pochutnať na šťavnatom mäsku a veríme, že sa k nám opäť vrátite ochutnať náš burger.
Pekný víkend z Pigis

Zrecenzované: 17. novembra 2017

Veľmi príjemné prostredie aj obsluha. Páči sa mi, že v jedálnom lístku majú menej jedál, avšak ponuka je trochu úzka, keďže 3 jedlá zo 7 sú burgre. Čo musím vytknúť je, že burger bol príliš mastný.

Poďakujte používateľovi JankaG51.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 19. novembra 2017

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu.

Zrecenzované: 13. novembra 2017

super jedlo z lokalnych zdrojov, zvycajne tu chodievam na hamburger,ktory je uzasny,aj ked neviem ci sa netesim viac na ich domace hranolkym,ktore su prílohou. Pri pracovnych stretnutiach na kavicke je u nich bohaty vyber chutnych dezertov. Vyber jedal je mensi,ale kazdy den iny a prave preto je cerstvost zarucena. jednoznacne odporucam

Poďakujte používateľovi MilanM1218.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 15. novembra 2017

Ďakujeme za recenziu :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pigis, si pozreli aj