“Môže byť”

Pigis
Na pozícii č. 2 spomedzi 87 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 17. novembra 2017

Veľmi príjemné prostredie aj obsluha. Páči sa mi, že v jedálnom lístku majú menej jedál, avšak ponuka je trochu úzka, keďže 3 jedlá zo 7 sú burgre. Čo musím vytknúť je, že burger bol príliš mastný.

Poďakujte používateľovi JankaG51.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 19. novembra 2017

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu.

Zrecenzované: 13. novembra 2017

super jedlo z lokalnych zdrojov, zvycajne tu chodievam na hamburger,ktory je uzasny,aj ked neviem ci sa netesim viac na ich domace hranolkym,ktore su prílohou. Pri pracovnych stretnutiach na kavicke je u nich bohaty vyber chutnych dezertov. Vyber jedal je mensi,ale kazdy den iny a prave preto je cerstvost zarucena. jednoznacne odporucam

Poďakujte používateľovi MilanM1218.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 15. novembra 2017

Ďakujeme za recenziu :)

Zrecenzované: 5. novembra 2017

Jednoznačne NAJ reštaurácia, kaviareň, cukráreň...proste všetko čo je s jedlom súvisiace, v Banskej Bystrici...! :-)

1  Poďakujte používateľovi Marcela112.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 8. novembra 2017

Ďakujeme krásne :-) Máme najlepších zákazníkov

Zrecenzované: 4. októbra 2017

Mnoho Banskobystričanov si túto reštauráciu pamätá ešte ako palacinkáreň. Neskôr prešli na koncept reštaurácie s ponukou dňa. Jedlo mi vždy chutilo avšak reštauráciu som navštevovala zriedka, nakoľko sa mi porcie zdali aj na ženu malé.
Napriek tomu chuťovo nebolo nikdy čo vytknúť. Posledný rok si ma v Pigis získali najmä vďaka neodolateľným dezertom. Ponuka je vždy široká až niekedy neviem čo od radosti.
A cez koláče som sa opäť vrátila aj k jedlu. Nevravím, že sa tam stravujem každý deň nakoľko cena nie je nízka ale na jedle si vždy pochutnám.

Poďakujte používateľovi DenisaM145.

Dobrý deň,
Ďakujeme že ste si našli čas napísať nám peknú recenziu. Tešíme sa na Vás aj nabudúce v pigis

Zrecenzované: 9. septembra 2017

Najlepšia reštaurácia v BB- kvalitne jedlo za rozumnú cenu. A veľmi priateľsky prístup zo strany čašníkov i kuchárov.

Poďakujte používateľovi SimonaW56.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia romanka16, Majiteľ v zariadení Pigis.Zodpovedané: 11. septembra 2017

Ďakujeme veľmi pekne :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pigis, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pigis? Podeľte sa o svoje zážitky!