“Prijemne prostredie”

Hotel Penzion Kuria
Na pozícii č. 15 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Východoeurópske
Zrecenzované: 26. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia ponuka velmi prijemne autenticke prostredie zhodne s jej nazvom. Ponuka jedal je dostatocna, personal bol ochotny. Pomer cena a kvalita bol dobry.

Poďakujte používateľovi katka431.

Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Nespokojnost s kvalitou doneseneho jedla a nekompetentna obsluha. Konkretne som si objednal pecenu krkovicku s knedlikom a cervenou kapustou. Okrem toho ze cervena kapusta sa v tomto jedle serviruje na sladko a tato bola kysla ( akoby tam niekto nalial ocot) a evidentne zdusena. Bolo to citit z celej porcie jedla. Bolo smutne ze este aj personal sa ma snazil presvedcit ze to bolo v poriadku. Aj napriek tomu ze som upozornil na nedostatky mi nevahali nauctovat plnu sumu. Clovek by ocakaval aspon slusne ospravedlnenie.

Poďakujte používateľovi EricS4266.
Zrecenzované: 11. júla 2018

Skutočne rodinný penzión s výbornou polohou a to v centre mesta. Parkovisko je súčasťou penziónu. Skvelá kuchyňa s domácimi dobrotami a príjemný personál, krorý sa snaží spríjemniť pobyt. Čisté a hlavne veľmi útulné izby vás skutočne prekvapia.

Poďakujte používateľovi JankaHZQ.
Zrecenzované: 22. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

S priateľmi sme boli na stretnutí. Prostredie príjemné , obsluha vyhovujúca, strava dobrá. Spľňa to klasický štandard.

Poďakujte používateľovi sisa2011.
Zrecenzované: 18. januára 2017

Hotel a penzión spojené reštauračnou časťou. V lete príjemné posedenie na terase - napriek tomu, že objekt je v centre mesta, je tam ticho.
Na ubytovanie doporučujem zvoliť radšej hotel.

Poďakujte používateľovi bramis58.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Penzion Kuria, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Hotel Penzion Kuria? Podeľte sa o svoje zážitky!