“Kokteil”

Kuchyňa: Kaviareň
Vhodné pre: Barové prostredie
Vhodné pre: Barové prostredie
Zrecenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborná káva vždy usmiata obsluha výborné kokteily vyskúšala som hlavne nealko vrelo odporučam jahodový#1

Poďakujte používateľovi IngridzR1.

Zrecenzované: 9. júla 2018

Skvelé miesto na stretnutie s priateľmi pri káve či drinkoch. V lete terasa priamo na centrálnom námestí, odkiaľ môžete obdivovať fontánu, šikmú vežu, či rady starých meštiackych domov. Ak je chladnejšie, môžete sa zohriať pri príjemnom krbe.
Ak ste hladní, môžete si priniesť jedlo z vedľajšieho kvaitného fastfoodu Tiffany a nikoho tým nenahneváte. Oba podniky majú dohodu, že môžete konzumovať jedlo v kaviarni a kávu vo fastfoode.

Poďakujte používateľovi 12Zuzi21.
Zrecenzované: 13. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Letná terasa, víkendová atmosféra, slnečné počasie, usmievavé servítky stále v pohybe, poriadne neskoré raňajky - vajcia so slaninou, kávičkárov sen, robené ovocné limonády. Nieto čo haniť!

Poďakujte používateľovi Brano K.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Hoc si to o sebe asi myslia majitelia viacerých podnikov, v Leroyi je podľa mňa jediná "najvyššia európska/svetová úroveň aj v BB", a to konkrétne v kategórii baristi (káva). Pre mňa jediný podnik, v kt. vnímam že majitelia dlhšie žili v meste kde je špičková úroveň (počul som že išlo o Londýn), ktorú sa snažili doniesť do BB. Tiež jediný podnik v BB, kde vnímam že do obsluhy sú ľudia vyberaní a nie naberaní, a tiež patrične školení, milí a celkovo profesionálni. Popri 100%nej spokojnosti vždy aj s nápojmi (káva, domáce limonády a pivo) si vysoko cením že 1. rotujúca pípa prináša to najlepšie čo sládkovia malých miestnych pivovarov Baran a Huncút navarili, 2. vo vonkajších častiach (pri kozube, letná terasa) bez slova v pohode "strpia" konzum jedál z vedľajšieho podniku Tiffany a súčasne v hlavných miestnostiach podniku sa neboja upozorniť návštevníkov ak sa správajú nevhodne.

Poďakujte používateľovi ptripm.
Zrecenzované: 2. januára 2018

Oceňuje príjemný personál, vždy ochotný poradiť. Bohatý výber pív a vín. Túto kaviareň navštevujeme takmer každý deň, príjemné sedenie na terase i romantická atmosféra pri krbe. Najviac by som vyzdvihla prácu baristov, ktorý mi vždy pripravia tú najlepšiu kávu :) všetkým vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi SimonaH257.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Leroy Bar & Café, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Leroy Bar & Café? Podeľte sa o svoje zážitky!