“Leroy BB”

Kuchyňa: Kaviareň
Vhodné pre: Barové prostredie
Vhodné pre: Barové prostredie
Zrecenzované: 13. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Letná terasa, víkendová atmosféra, slnečné počasie, usmievavé servítky stále v pohybe, poriadne neskoré raňajky - vajcia so slaninou, kávičkárov sen, robené ovocné limonády. Nieto čo haniť!

Poďakujte používateľovi Brano K.

Zrecenzované: 29. januára 2018

Hoc si to o sebe asi myslia majitelia viacerých podnikov, v Leroyi je podľa mňa jediná "najvyššia európska/svetová úroveň aj v BB", a to konkrétne v kategórii baristi (káva). Pre mňa jediný podnik, v kt. vnímam že majitelia dlhšie žili v meste kde je špičková úroveň (počul som že išlo o Londýn), ktorú sa snažili doniesť do BB. Tiež jediný podnik v BB, kde vnímam že do obsluhy sú ľudia vyberaní a nie naberaní, a tiež patrične školení, milí a celkovo profesionálni. Popri 100%nej spokojnosti vždy aj s nápojmi (káva, domáce limonády a pivo) si vysoko cením že 1. rotujúca pípa prináša to najlepšie čo sládkovia malých miestnych pivovarov Baran a Huncút navarili, 2. vo vonkajších častiach (pri kozube, letná terasa) bez slova v pohode "strpia" konzum jedál z vedľajšieho podniku Tiffany a súčasne v hlavných miestnostiach podniku sa neboja upozorniť návštevníkov ak sa správajú nevhodne.

Poďakujte používateľovi ptripm.
Zrecenzované: 2. januára 2018

Oceňuje príjemný personál, vždy ochotný poradiť. Bohatý výber pív a vín. Túto kaviareň navštevujeme takmer každý deň, príjemné sedenie na terase i romantická atmosféra pri krbe. Najviac by som vyzdvihla prácu baristov, ktorý mi vždy pripravia tú najlepšiu kávu :) všetkým vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi SimonaH257.
Zrecenzované: 16. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborny podnik ktory radi navstevujeme casto. Skvela atmosfera, velmi mila obsluha, vyborna kava aj whiskey. Podnik ktory odporucame vsetkym co maju radi dobre veci a prijemnych barmanov. A taktiez radi uvitaju aj psika :)

Poďakujte používateľovi JKM39.
Zrecenzované: 9. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha je vždy veľmi milá,miesto je na úrovni ,káva výborná.Moje obľúbené sú limonády a taktiež odporúčam vybrať si chutný cheesecake podľa ponuky.Vždy sem rada zájdem.

Poďakujte používateľovi MajkaS112.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Leroy Bar & Café, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Leroy Bar & Café? Podeľte sa o svoje zážitky!