“vždy 100%ná spokojnosť so všetkým”

Leroy Bar & Café
Na pozícii č. 2 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Kaviareň
Vhodné pre: Barové prostredie
Vhodné pre: Barové prostredie
Zrecenzované: 29. januára 2018

Hoc si to o sebe asi myslia majitelia viacerých podnikov, v Leroyi je podľa mňa jediná "najvyššia európska/svetová úroveň aj v BB", a to konkrétne v kategórii baristi (káva). Pre mňa jediný podnik, v kt. vnímam že majitelia dlhšie žili v meste kde je špičková úroveň (počul som že išlo o Londýn), ktorú sa snažili doniesť do BB. Tiež jediný podnik v BB, kde vnímam že do obsluhy sú ľudia vyberaní a nie naberaní, a tiež patrične školení, milí a celkovo profesionálni. Popri 100%nej spokojnosti vždy aj s nápojmi (káva, domáce limonády a pivo) si vysoko cením že 1. rotujúca pípa prináša to najlepšie čo sládkovia malých miestnych pivovarov Baran a Huncút navarili, 2. vo vonkajších častiach (pri kozube, letná terasa) bez slova v pohode "strpia" konzum jedál z vedľajšieho podniku Tiffany a súčasne v hlavných miestnostiach podniku sa neboja upozorniť návštevníkov ak sa správajú nevhodne.

Poďakujte používateľovi ptripm.

Zrecenzované: 2. januára 2018

Oceňuje príjemný personál, vždy ochotný poradiť. Bohatý výber pív a vín. Túto kaviareň navštevujeme takmer každý deň, príjemné sedenie na terase i romantická atmosféra pri krbe. Najviac by som vyzdvihla prácu baristov, ktorý mi vždy pripravia tú najlepšiu kávu :) všetkým vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi SimonaH257.
Zrecenzované: 16. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborny podnik ktory radi navstevujeme casto. Skvela atmosfera, velmi mila obsluha, vyborna kava aj whiskey. Podnik ktory odporucame vsetkym co maju radi dobre veci a prijemnych barmanov. A taktiez radi uvitaju aj psika :)

Poďakujte používateľovi JKM39.
Zrecenzované: 9. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha je vždy veľmi milá,miesto je na úrovni ,káva výborná.Moje obľúbené sú limonády a taktiež odporúčam vybrať si chutný cheesecake podľa ponuky.Vždy sem rada zájdem.

Poďakujte používateľovi MajkaS112.
Zrecenzované: 20. septembra 2017

Kaviareň má výbornú polohu a veľmi pekný interiér. Dali sme si kávu a cheesecake. Káva bola veľmi dobrá a koláč úplne perfektný :). Kaviareň sme navštívili počas Radvanského jarmoku. Terasu majú veľmi veľkú a počas jarmoku bola maximálne využitá, takže sme pomerne dlho čakali na našu objednávku. Napriek tomu by som sa do kaviarne určite vrátila.

Poďakujte používateľovi Martina K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Leroy Bar & Café, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Leroy Bar & Café? Podeľte sa o svoje zážitky!