Banská Bystrica

Kuchyňa: Kaviareň
Vhodné pre: Barové prostredie
Vhodné pre: Barové prostredie
Zrecenzované: 20. septembra 2017

Kaviareň má výbornú polohu a veľmi pekný interiér. Dali sme si kávu a cheesecake. Káva bola veľmi dobrá a koláč úplne perfektný :). Kaviareň sme navštívili počas Radvanského jarmoku. Terasu majú veľmi veľkú a počas jarmoku bola maximálne využitá, takže sme pomerne dlho čakali na našu objednávku. Napriek tomu by som sa do kaviarne určite vrátila.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Martina K.

162081 recenzií

Zrecenzované: 1. septembra 2017

Keď máme chuť na ozaj dobrý koláč, tu si vždy pochutnáme na tých najlepších cheesecakoch v meste :) Prostredie je príjemné, i obsluha. Cez leto býva na námestí terasa.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi DanielaKl.
Zrecenzované: 20. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Prostredie v tejto kaviarni je krásne, veľmi som si to tu obľúbila a rada sa sem vraciam. V ponuke je výborná káva aj osviežujúce limonády.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi GabrielaK1459.
Zrecenzované: 23. júla 2017

Vždy, keď navštívime Banskú Bystricu, musíme sa zastaviť v tomto podniku, ktorý nás zatiaľ nikdy nesklamal. Ako jeden z mála barov v okolí ponúka výborný čapovaný Hoegaarden a rovnako nám veľmi chutia domáce limonády, ktoré v lete dokonale osviežia. Rýchlosť obsluhy sem-tam zaostáva, ale nie je to nič katastrofické. O kvalite podniku navyše svedčí permanentne plná terasa v letnom období.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi ertokia.
Zrecenzované: 28. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Dosť malý priestor ale pekne detaily ako písací stôl, fajne kreslá - vyzerali že budú viac pohodlnejšie ale fajn. Mala som horúcu a bola super :) chýbali mi zákusky na výber ale inak fajn kaviarnička no necítila som sa tam moc útulne.
Good coffee place, recommend to visit. You can find there old writing machine. It's in steampunk style

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi AnetteR374.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Leroy Bar & Café, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Leroy Bar & Café? Podeľte sa o svoje zážitky!