Banská Bystrica

Kuchyňa: Kaviareň
Vhodné pre: Barové prostredie
Vhodné pre: Barové prostredie
Zrecenzované: 20. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Prostredie v tejto kaviarni je krásne, veľmi som si to tu obľúbila a rada sa sem vraciam. V ponuke je výborná káva aj osviežujúce limonády.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi GabrielaK1459.

Zrecenzované: 23. júla 2017

Vždy, keď navštívime Banskú Bystricu, musíme sa zastaviť v tomto podniku, ktorý nás zatiaľ nikdy nesklamal. Ako jeden z mála barov v okolí ponúka výborný čapovaný Hoegaarden a rovnako nám veľmi chutia domáce limonády, ktoré v lete dokonale osviežia. Rýchlosť obsluhy sem-tam zaostáva, ale nie je to nič katastrofické. O kvalite podniku navyše svedčí permanentne plná terasa v letnom období.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi ertokia.
Zrecenzované: 28. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Dosť malý priestor ale pekne detaily ako písací stôl, fajne kreslá - vyzerali že budú viac pohodlnejšie ale fajn. Mala som horúcu a bola super :) chýbali mi zákusky na výber ale inak fajn kaviarnička no necítila som sa tam moc útulne.
Good coffee place, recommend to visit. You can find there old writing machine. It's in steampunk style

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi AnetteR374.
Zrecenzované: 3. júna 2017 cez mobilné zariadenie

V dolnej časti hlavného námestia historického centra mesta Banská Bystrica sa nachádza terasa s výhľadom na staré domy a prechádzajúcich sa návštevníkov stredu Slovenska. Dobrá poloha. V nepriazni počasia sa dá usadiť vo vnútornom priestore. Ovocné limonády osviežia. Obsluha OK. Ceny ako na námestí. Parkoviská na vyhradených neďalekých plochách a platené. Obľúbené miesto.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi brk513.
Zrecenzované: 3. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Ak si mám vybrať miesto na kávu alebo posedenie s kamarátmi keď som v BB, Leroy ma nikdy zatiaľ nesklamal. Útulné zariadenie dopĺňa milá obsluha, nikdy s ničím nebol problém. Máte možnosť sedieť vnútri, v lete aj pod bránou a na terase na námestí. Určite odporúčam navštíviť.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi barbisovka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Leroy Bar & Café, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Leroy Bar & Café? Podeľte sa o svoje zážitky!