Najnižšie ceny vášho pobytu
Priceline
CheapTickets112 USD
FindHotel113 USD
Zobraziťvšetkých 12 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 9. decembra 2019

Možno to sem nepatrí, ale chcem sa podeliť o skúsenosť. V hoteli Dixon sme mali stužkovú. Izby nehodnotím-neviem, ale strava bola celkom fajn. Priestory tiež pekné, ale takzvaný "disdžokej" je úplná katastrofa. Totálny neprofesionál, mladým ľuďom na stužkovej púšťal remixy nejakých 50-ročných pesničiek. Aj program pokazil tým, že nevedel pustiť hudbu z prineseného USB. Ani na požiadanie nevyhovel deťom. Veľké sklamanie.

Dátum pobytu: november 2019
Poďakujte používateľovi DenisaJ46.
Recenzované: 11. októbra 2019

Určite neodporúčam. Izba smrdela potuchlinou a záchod nebol dobre ukotvený. Voda tiekla veľmi slabým prúdom.
Wellness pochmúrne, slabšie vybavené a všade tam bolo cítiť smrad potu spojeného so zduseninou. Sauny nie sú dobre vyhriate, v bazéne pláva špina.
Kuchyňa bola v poriadku, avšak nenadchla.
Na 4* ani zďaleka...

Poďakujte používateľovi mareksvatkovsky.
Recenzované: 16. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Do hotela sme išli s kamarátkami oslavovať rozlúčku so slobodou. Ešte pred príchodom sme volali o potvrdenie rezervácie, všetko vyzeralo v poriadku. Po tom, ako sme sa ubytovali, sme zobrali župany a utekali do wellnesska, ktoré bolo rozhodujúce pri výbere - plánovali sme v ňom totiž stráviť celé poobedie. Už na recepcii sme boli upozornené, že bazén nefunguje, ale zvyšok je nám k dispozícii. Wellness centrum je v hoteli pomerne veľké, takže sme sa neobávali toho, že by sme nemali, čo robiť. Avšak po otvorení dverí sme tam okrem tmy a ticha našli pána, ktorý nám povedal, že okrem bazéna nefunguje ani jedna vírivka a tým pádom nám ostávajú jedine sauny. Čo sa týka sáun, infra sauna - studená, bylinková sauna - studená a navyše smradľavá (určite nechcete v bylinkovej saune dýchať namiesto eukalyptu potuchnutý, smradľavý vzduch), fínska sauna - takisto nevyhriata na teplotu, ktorú by mala fínska sauna mať, ale aspoň v nej sme teda pár minút zostali. Neviem, z akého dôvodu nám skutočnosť, že nefunguje wellness nebola oznámená, napriek predchádzajúcemu telefonátu - v inom prípade by sme si vybrali iný hotel alebo by sme aspoň rátali s tým, že wellness navštívime niekde inde.
Samozrejme, požadovali sme nejakú satisfakciu - a bola nám ponúknutá v podobe bowlingu na hodinu zdarma. Keďže náš plán oddychu či wellnessku zlyhal, využili sme teda túto ponuku. Po príchode do bowlingu nás však čakalo veľmi “milé” prekvapenie v podobe detskej narodeninovej oslavy, ktorá tam prebiehala - spoločnosť, v ktorej určite chcete tráviť čas na rozlúčke so slobodou.
Čo sa týka izieb, boli sme ubytované na dvoch izbách, jedna bola v poriadku, ale v druhej boli na stenách pavučiny a bola ulomená doska na WC. Takisto nám chýbali župany, ktoré sme však dodatočne po vypýtaní dostali.
Úprimne neviem, podľa akého kritéria je tento hotel hodnotený a netuším, ako sa dostal do kategórie 4-hviezdičkových hotelov. Obyčajné prespanie, ktoré sme absolvovali, bez inej pridanej hodnoty sme mohli riešiť úplne inak za oveľa menej peňazí. Základnú vec, kvôli ktorej sme hotel vyberali, sme nemohli využiť a podľa môjho názoru nebola hotelom ponúknutá možnosť odškodnenia dostatočná. Do hotela sa určite nevrátime a vyslovene neodporúčam.

Poďakujte používateľovi alkovac.
Recenzované: 16. septembra 2019

bol som na služobnej ceste na jednu noc. čakal som 4 hviezdičkový hotel, ale úprimne neviem za čo má mať tie 4 hviezdičky.
izba bola čistá a upravená, ale napr. na izbe bola len jedna voľná zástrčka a aby som sa k nej dostal musel som odsuvať nabytok, rovnako som musel odsuvat nabytok aby som si mohol zapojit do elektriny chladnicku-to ze bola na izbe bolo plus; wifi signal na izbe bol veľmi slabý; cez zatvorené okná na tretom poschodi bolo počuť vzdychajucich tenistov; v kupelni bola vaňa čo bolo ok, ale nemala záves čo bolo už menej ok
na hoteli som bol prvykrat a napr to ze ako ubytovany host mam zdarma pristup do vyriviek a bazenu 1x2 som si precital len na internete - mohlo by na to byt napr velke upozornenie na recepcii alebo na izbe.
ranajky boli velmi dobre, celkom velky vyber , aj chutili
celkovo pobyt nebol zly, akurat som nemal pocit, ze hotel si zasluzi 4*

Tip na izbu: moja izba na tretom poschodi mala vyhlad len na strechy a cez den bolo pocut tensitov tak taku izbu by som si sam nevybral
Dátum pobytu: september 2019
1  Poďakujte používateľovi LadislavK111.
Recenzované: 17. apríla 2019

Napriek tomu, že mám v BB kopu známych, rodinu, kamarátov, som viac x spala práve u vás v hoteli, v ktorom bolo naozaj úžasne :) Krásne a čisté izby, pohodlná posteľ, krásna a vybavená kúpeľňa :) Raňajky tiež super, veľký výber a všade kde som sa pozrela bolo čerstvo :)

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi MonikaP3.