Najnižšie ceny vášho pobytu
Trip.com116 USD
FindHotel113 USD
eDreams
Zobraziťvšetkých 11 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 11. októbra 2019

Určite neodporúčam. Izba smrdela potuchlinou a záchod nebol dobre ukotvený. Voda tiekla veľmi slabým prúdom.
Wellness pochmúrne, slabšie vybavené a všade tam bolo cítiť smrad potu spojeného so zduseninou. Sauny nie sú dobre vyhriate, v bazéne pláva špina.
Kuchyňa bola v poriadku, avšak nenadchla.
Na 4* ani zďaleka...

Poďakujte používateľovi mareksvatkovsky.
Recenzované: 16. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Do hotela sme išli s kamarátkami oslavovať rozlúčku so slobodou. Ešte pred príchodom sme volali o potvrdenie rezervácie, všetko vyzeralo v poriadku. Po tom, ako sme sa ubytovali, sme zobrali župany a utekali do wellnesska, ktoré bolo rozhodujúce pri výbere - plánovali sme v ňom totiž stráviť celé poobedie. Už na recepcii sme boli upozornené, že bazén nefunguje, ale zvyšok je nám k dispozícii. Wellness centrum je v hoteli pomerne veľké, takže sme sa neobávali toho, že by sme nemali, čo robiť. Avšak po otvorení dverí sme tam okrem tmy a ticha našli pána, ktorý nám povedal, že okrem bazéna nefunguje ani jedna vírivka a tým pádom nám ostávajú jedine sauny. Čo sa týka sáun, infra sauna - studená, bylinková sauna - studená a navyše smradľavá (určite nechcete v bylinkovej saune dýchať namiesto eukalyptu potuchnutý, smradľavý vzduch), fínska sauna - takisto nevyhriata na teplotu, ktorú by mala fínska sauna mať, ale aspoň v nej sme teda pár minút zostali. Neviem, z akého dôvodu nám skutočnosť, že nefunguje wellness nebola oznámená, napriek predchádzajúcemu telefonátu - v inom prípade by sme si vybrali iný hotel alebo by sme aspoň rátali s tým, že wellness navštívime niekde inde.
Samozrejme, požadovali sme nejakú satisfakciu - a bola nám ponúknutá v podobe bowlingu na hodinu zdarma. Keďže náš plán oddychu či wellnessku zlyhal, využili sme teda túto ponuku. Po príchode do bowlingu nás však čakalo veľmi “milé” prekvapenie v podobe detskej narodeninovej oslavy, ktorá tam prebiehala - spoločnosť, v ktorej určite chcete tráviť čas na rozlúčke so slobodou.
Čo sa týka izieb, boli sme ubytované na dvoch izbách, jedna bola v poriadku, ale v druhej boli na stenách pavučiny a bola ulomená doska na WC. Takisto nám chýbali župany, ktoré sme však dodatočne po vypýtaní dostali.
Úprimne neviem, podľa akého kritéria je tento hotel hodnotený a netuším, ako sa dostal do kategórie 4-hviezdičkových hotelov. Obyčajné prespanie, ktoré sme absolvovali, bez inej pridanej hodnoty sme mohli riešiť úplne inak za oveľa menej peňazí. Základnú vec, kvôli ktorej sme hotel vyberali, sme nemohli využiť a podľa môjho názoru nebola hotelom ponúknutá možnosť odškodnenia dostatočná. Do hotela sa určite nevrátime a vyslovene neodporúčam.

Poďakujte používateľovi alkovac.
Recenzované: 16. septembra 2019

bol som na služobnej ceste na jednu noc. čakal som 4 hviezdičkový hotel, ale úprimne neviem za čo má mať tie 4 hviezdičky.
izba bola čistá a upravená, ale napr. na izbe bola len jedna voľná zástrčka a aby som sa k nej dostal musel som odsuvať nabytok, rovnako som musel odsuvat nabytok aby som si mohol zapojit do elektriny chladnicku-to ze bola na izbe bolo plus; wifi signal na izbe bol veľmi slabý; cez zatvorené okná na tretom poschodi bolo počuť vzdychajucich tenistov; v kupelni bola vaňa čo bolo ok, ale nemala záves čo bolo už menej ok
na hoteli som bol prvykrat a napr to ze ako ubytovany host mam zdarma pristup do vyriviek a bazenu 1x2 som si precital len na internete - mohlo by na to byt napr velke upozornenie na recepcii alebo na izbe.
ranajky boli velmi dobre, celkom velky vyber , aj chutili
celkovo pobyt nebol zly, akurat som nemal pocit, ze hotel si zasluzi 4*

Tip na izbu: moja izba na tretom poschodi mala vyhlad len na strechy a cez den bolo pocut tensitov tak taku izbu by som si sam nevybral
Dátum pobytu: september 2019
1  Poďakujte používateľovi LadislavK111.
Recenzované: 17. apríla 2019

Napriek tomu, že mám v BB kopu známych, rodinu, kamarátov, som viac x spala práve u vás v hoteli, v ktorom bolo naozaj úžasne :) Krásne a čisté izby, pohodlná posteľ, krásna a vybavená kúpeľňa :) Raňajky tiež super, veľký výber a všade kde som sa pozrela bolo čerstvo :)

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi MonikaP3.
Recenzované: 18. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Strasne sme sa tesili na vikend, hlavne kvoli wellness. Mali sme “comfort suitu” ale vybavenie nezodpoveda ani tureckym 4 hviezdam. Zachod neupevneny a ked si clovek na neho sadol tak nohy mal do polovice dveri, trhaci toaletak steklil ucho pri sedeni na wc. Voda v umyvadle takmer netiekla (vo vani bol v pohode prud, tak neviem preco nie aj v umyvadle. Vsetky smetiaky boli ako keby “vyklepavane” zaclona ala frankenstein pozasivana, to iste aj plachty. Ked sme prisli do wellness tak nastastie boli niektore virivky odstavene, lebo asi inak by som sa pogrcal...nemal som k tomu daleko ani v znicenom bazene, kde svetlo v bazene pekne ukazalo zvysky koze eate asi z letnycj navstevnikov...jedine co cely nas pobyt zachranilo bola vecera (mali sme zaplatene len ranajky) ktora bola uzasna. Ranajky boli trocha chudobnejsie (vo vybere) ale inak v pohode a chutne.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi 654michalp.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dixon_Marketing, Manager v zariadení Hotel Dixon.Zodpovedané: 23. novembra 2018

Dobrý deň.
V prvom rade sa Vám chceme poďakovať za Vašu recenziu. Všetky Vaše pripomienky berieme vážne a boli okamžite predložené príslušným oddeleniam hotela. Chceme Vás uistiť, že pravidelne dochádza k revíziám hotelového zariadenia a dbá sa na čistotu zariadení.
Ospravedlňujeme sa ak Váš pobyt nesplnil Vaše očakakávania.