Banská Bystrica
Recenzované: 17. apríla 2019

Napriek tomu, že mám v BB kopu známych, rodinu, kamarátov, som viac x spala práve u vás v hoteli, v ktorom bolo naozaj úžasne :) Krásne a čisté izby, pohodlná posteľ, krásna a vybavená kúpeľňa :) Raňajky tiež super, veľký výber a všade kde som sa pozrela bolo čerstvo :)

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi MonikaP3.
Recenzované: 18. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Strasne sme sa tesili na vikend, hlavne kvoli wellness. Mali sme “comfort suitu” ale vybavenie nezodpoveda ani tureckym 4 hviezdam. Zachod neupevneny a ked si clovek na neho sadol tak nohy mal do polovice dveri, trhaci toaletak steklil ucho pri sedeni na wc. Voda v umyvadle takmer netiekla (vo vani bol v pohode prud, tak neviem preco nie aj v umyvadle. Vsetky smetiaky boli ako keby “vyklepavane” zaclona ala frankenstein pozasivana, to iste aj plachty. Ked sme prisli do wellness tak nastastie boli niektore virivky odstavene, lebo asi inak by som sa pogrcal...nemal som k tomu daleko ani v znicenom bazene, kde svetlo v bazene pekne ukazalo zvysky koze eate asi z letnycj navstevnikov...jedine co cely nas pobyt zachranilo bola vecera (mali sme zaplatene len ranajky) ktora bola uzasna. Ranajky boli trocha chudobnejsie (vo vybere) ale inak v pohode a chutne.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi 654michalp.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dixon_Marketing, Manager v zariadení Hotel Dixon.Zodpovedané: 23. novembra 2018

Dobrý deň.
V prvom rade sa Vám chceme poďakovať za Vašu recenziu. Všetky Vaše pripomienky berieme vážne a boli okamžite predložené príslušným oddeleniam hotela. Chceme Vás uistiť, že pravidelne dochádza k revíziám hotelového zariadenia a dbá sa na čistotu zariadení.
Ospravedlňujeme sa ak Váš pobyt nesplnil Vaše očakakávania.

Recenzované: 10. septembra 2018

Mali sme zaplatené ubytovanie na 2 dni počas našej služobnej cesty. Myslím, že úroveň hotela zodpovedá cene 80 Eur/ noc. Dalo sa v pokoji oddýchnuť po namáhavom dni. Jedlo bolo tiež na štandartnej úrovni. Lokalita hotela je dobrá.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi laila13.

Ďakujeme!

Recenzované: 8. augusta 2018

Hotel, strava a personál na úrovni. Komunikácia na úrovni, mali sme objednaný pobyt a to izbu na piatom poschodí keďže videli a počuli na recepcii že manželka nechodí výťahom tak nám navrhli izbu na nižšie poschodie začo im ďakujem wellness bol super konečne sme si oddýchli ďakujem určite prídem znova

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi mir0slav74.

Ďakujeme a budeme sa tešiť na Vašu opätovnú návštevu.

Recenzované: 3. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Tento hotel rozhodne neodporúčame, nezaslúži si 4 hviezdičky. Na večeru servírovali studené hranolky, nedovarenu ryžu. Čašník a totálne arogantný, posmeškar a ešte k tomu zámerne zle vydal peniaze.
Pred vstupom do hotela boli všade pavučiny a pavúky, aj na toaletach.
Jedine plus patrí pani recepčnej, ktorá sa chovala milo, ochotne nam poradila. To sa však o druhej recepčnej povedať nedá.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi GoPlaces794915.