Recenzované: 26. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel sa hrdí 4☆ ale skutočnosť je tak 1 cp si zaslúžia. Tomto hoteli zastal čas tie hviezdy asi dostali pred 20 rokmi a tam to aj zastalo. Interiér dýcha históriou je to pekná nostalgia no za tie peniaze čo si pýtajú to nespĺňa ani základné štandardy 1☆ hotela. Hygiena na izbách je chata plesne v kupelnach všade dajake kable trčia okno sa nedalo ani zatvoriť takže kosa v noci keďže som spal pri okne, celu noc hucalo niejake vetracie zariadenie, kolegom hrala celu noc niejaka senzi ludovka dookola a ráno pri raňajkách už ovládali slová tak sme si pekne zaspievali. Personál znechutený všetko im dlho trvá ceny v bare jak niekde v 5☆ hoteli, káva nemá nič spoločné s dobrou kávou...

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi DusanM247.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MatusPavlaMarketing, Manažér v zariadení Hotel Dixon.Zodpovedané: 16. februára 2018

Vážený hosť, ďakujeme, za Vašu recenziu. Mrzí nás, že ste počas Vášho pobytu mali negatívne postrehy. Napíšte nám prosím email na marketing@dixon.sk aby sme zistili na akej izbe ste bol ubytovaný a zriadili nápravu.

Recenzované: 2. januára 2018

V hoteli som strávila Silvestrovský pobyt s mojim piateľom. Pobyt zahŕňal ubytovanie na 2 noci, ranajky, večeru a galavečer s pripitkom a ohňostrojom.
Ubytovali sme sa o 14:00. Pani recepčná nam oznámila že kuchyňa už nefunguje že bude až večera o 20:00 na galavečery. Tak sme sa išli najesť do obchodného centra..
Galavečer bol výborny so všetkým, čo k tomu patrí. Nemôžem nič vytknúť.
Izby su príjemné, priestranné s výbornými matracmi. Musím vytknúť kúpeľňu, ktorá je úzko spätá s históriou celého hotela ( nehovoriac o pliesňach v srpchovom kúte a na podlahe).
Wellness je čistá tragédia..neudržiavané, špinavé, zápáchajúce priestory. Bazén so zelenou vodou a o výrivke ani nehovorím. Svoj wellness balíček som obmedzila iba na fínsku saunu kde nebol zápach...
Jedlo výborné, aj na galavečery aj vrámci polpenzie. Obed sme si dokúpili a bol výborný. Raňajky trošku slabšie, druhý deň chybali dezerty ale najesť sa dalo.
Personál je ťažké hodnotiť, avšak nájdu sa tam profesionáli, ktorí si svoju prácu robia s úsmevom na perách a ochotou.
Celkovo hotel posobí starým dojmom a určite neodporúčam náročnejším klientom.
Hotelu by som 4* nedala, wellness by som radšej zatvorila, ak sa o neho nevedia starať. Zbytočne ničí dojem z pobytu avšak prežila som 3 dni v BB, ktorá ma svoje čaro a hotelu taktiež ďakujem za všetko, lebo domov som prišla zrelaxovaná a to som potrebovala.

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Dominika94.

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, neustále sa snažíme posúvať v pred preto sme sa aj na základe vašej pripomienky rozhodli zrekonštruovať kúpeľne na problémových izbách. Uisťujeme Vás že vodu v hotelovom bazéne neustále kontrolujeme a upravujeme, mozaikový obklad v bazéne má tyrkysovú farbu ktorá mohla na Vás pôsobiť dojmom že voda je zelená. Sme radi že aj napriek niektorým vytknutým nedostatkom ste prišla domov zrelaxovaná. Interiéry hotela momentálne modernizujeme, aby sme uspokojili aj náročnejších klientov. Budeme radi ak nás v budúcnosti poctíte svojou návštevou.

Recenzované: 30. júna 2017

Minusy pobytu:
- zatvoreny vnutorny bazen
- nefungujuci bowling
- 1.den chybajuce osusky na izbe, k dispozicii boli iba uteraky
- 1. den na ranajkach nebolo cerstve pecivo
- neochotny kuchar, ktory namiesto komunikacie odisiel do kuchyne a uz sa nevratil
- poplietli cas rezervacie na masaz
- vecera v 1.den (vid foto), jedlo nezodpovedalo 4* hotelu

Minusy aqualandu:
- spinava voda v bazene (hmyz)
- nefungujuce 2 tobogany iba smykalky
- studena voda v bazenoch (uvadzaju 25-32 stupnov, realne bola cca 22)

Plusy pobytu:
- pekna priestranna, cista izba
- vecera v 2.den- chutna a na vyssej urovni ako 1.den
- kompenzacia za nefunkcny bowling - 25-minutova masaz zdarma
- najvacsie plus: mila a velmi ochotna pani recepcna
- bedmintonova hala na vysokej urovni

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi ToboganFahren.
Recenzované: 28. januára 2017 cez mobilné zariadenie

S popisom dvoch guličiek že úbohé síce nesúhlasím ale viac nedám. Hotel aktuálne renovujú. Ale i napriek tomu: vstupné dvere nedovierali, svetlo na chodbe na fotobunku nesvietilo ako malo, niekedy vôbec. Trafiť po tme do izby je zážitok. Izba aktuálne zariadená celkom pekne. WC poriadne nesplachovalo, v kúpelni veľká vysiaca pavučina, vaňa obúchaná, steny popukané. Balkóny okolo celej budovy sú navzájom poprepájane. To bol pocit keď som sa prezliekala a po balkóne sa preháňali cudzie decká. Čiže nikdy si nenechávajte otvorené dvere na balkón ak chcete opustiť miestnosť čo len na WC. Nikdy neviete kto vám tam vlezie. Jedlo bolo celkom fayn aj personál bol príjemný.

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi Sherpa692051.
Recenzované: 3. októbra 2016

Rodičia sa zúčastnili víkendového pobytu len kvôli konferencíí. Ešte sa len šli ubytovať a vyvrtla si členok - lepšie povedané má silný výron, kvôli tomu, že na chodbe nesvietili svetlá!!! Tak šla na recepciu, že si prosí fáč alebo ľad. Nikto sa k ničomu nemal. tak sa vzala do nemocnice. Keď to bola riešiť na recepcíí v sobotu bol tam mladý drzý prevádzkar, ktorý sa náramne zabával na tom. To by bolo nič. Preubytovali ich do druhej izby - na inom poschodí, aby nechodila s barlami po schodoch. Tam zas chýbal wc poklop a veľmi tam razil odpad . Večer sa zobudili na nejaké divné zvuky a to mali navracané pred dverami. Takže asi tak. To že jej vrátili nejakú čiastku z ubytovania nič nemení na tom, že už bude mať problemy do konca života a spoločníčku sadru na najbližšie 3 mesiace. Takže asi tak ..toto je skvelá skúsenosť s personálom hotela.

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi NikolT27.