“Neštandardná ponuka chutných jedál”
Recenzia Davaj Het

Davaj Het
Na pozícii č. 17 spomedzi 99 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Ked som videl tu pestru ponuku tak som sa v tom citil mierne strateny lebo to nie je niečo co štandardne všade najdete, sú to rôzne (pre mna vela z nich nove) typy jedal na rozne sposoby, takže ak radi objavujete niečo nové tak by ste toto miesto nemali vynechat.
Ja som so vybral burger s trhaným mäsom + menu s hranolkami a omáčkou
Chutovo bol veľmi dobrý takže nemam čo vytknúť, kolega si vybral druhy burger a ked ho dostal tak zistil ze to je vegetariansky s bryndzou a červenou repou co trochu oľutoval lebo sa tešil na mäso ale inak ze to chutilo tiež veľmi dobre.
Obsluha bola veľmi mila a jedine čo mi vadilo ze ten plech sa po stole šmýkal tak sa to blbo jedlo.

Poďakujte používateľovi FirsZ.

Zrecenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Same fajnotky na krasnom mieste. Este k tomu mila a usmievava obsluha...Nezastavit sa je hriech!

Poďakujte používateľovi Sisulienka.
Zrecenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi nám každé jedlo chutilo, nevedeli sme si ani vybrať. Jedolo bolo hotové rýchlo. O úžasnej atmosfére a milej obsluhe ani nepíšem :). Určite sa ešte raz vrátime. Odporúčame. Z a T z východu

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Zuzana B.
Zrecenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Výnimočné pouličné jedlo, ktoré si vychutnáte v milom prostredí utulného kontajneru, alebo vonku “na stojaka”ako sa patri! Dali sme si fiš a čips.Bol dokonaly, vedela som si ho dat v zdravsej verzii so salatikom.Priatel mal burger a povedal, ze lepsi nejedol ponukaju aj remeselne pivko a ine dobroty, musime prist zas!!!

Poďakujte používateľovi PetraH2675.
Zrecenzované: 28. apríla 2019

Boli sme veľmi spokojní s jedlom, najmä burgre boli dokonalé, super hrubé hranolky a ešte lepšia tekvicová polievka . Veľmi milá obsluha. Príjemná atmosféra v celom podniku. Na jedlo sa nečaká dlho! Určite sme neboli prvý ani posledný krát. Radi sa znova zastavíme!

Poďakujte používateľovi GlobeTrotting88070.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Davaj Het, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Davaj Het? Podeľte sa o svoje zážitky!