“Nova, zaujimava, autenticka”
Recenzia Bottova

Bottova
Na pozícii č. 13 spomedzi 87 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 22. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Neskorsie ranne cafe v novootvorenej cafeterii kde sme sa vybrali zo zvedavosti pozriet novu vec. Poloha nie naj ale to je skor pozitivne hodnotenie pre majitelov ze tento hendicap kompenzovali myslienkami, originalitou a hlavne osobnym pristupom. Fajn cafe, vyborne ranajky, snaziaca sa obsluha. Vnutro originalne, nie precackane, max ucelove v danom priestore. Vonkajsie sedenie minimalisticke ale zial opat dane priestorovymi moznostami. Komplexne zhodnotene: velmi dobre, ak zohladnim aj marketingovu komunikaciu v digi priestore, vyborne! Drzim palec aby si to udrzalo nastupeny level!

Poďakujte používateľovi J V.

Zrecenzované: 14. júla 2018

Bottova je predovšetkým zázračné miesto plné pozitívnej energie a priateľskej atmosféry.
Je jedno, či si dáte raňajky, ľahký obed alebo “len” kávu a koláč, všetko je bezchybné.
Usmievavý personál vás dokonca v piatok a sobotu večer obslúži gin&tonicom.
Výnimočnosť podniku podčiarkuje, že mladým majiteľom sa nevyčerpali zdroje pri prahu toaliet

Poďakujte používateľovi PeterK8774.
Zrecenzované: 6. júla 2018

Avocado toast bol výborný, všetko čerstvé a kvalitné potraviny. Káva a džúsik boli tiež na jednotku.

Poďakujte používateľovi ZuzanaV108.
Zrecenzované: 4. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Spolu s Igorom a naším tímom sa snažíme v Bystrici, ktorú milujeme, spraviť z raňajok či kávy a koláča gastronomický zážitok. Veríme, že sa nám to podarí. Priďte sa presvedčiť. Dávam 4* za naše odhodlanie. Piatu nám snáď dáte Vy!

Poďakujte používateľovi Igor Č.
Zrecenzované: 2. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme boli s priatelom na obede na Bottovej. Krasne, moderne, ciste prostredie. Personal bol velmi mily, usmievavy a ochotny. Odporucili mi, aby som si dala anglicke ranajky. Boli vyborne a kedze som si dala menu, dostala som aj stavu z cerstvych pomarancov a cappuccino. Po obede som mala chut na sladke, tak som si objednala este kolac, ktory chutil vyborne. Pristel si dal lievance s malinami, ktore boli nadychane a jemne, ako oblacik. Urcite sa sem budeme vracat. Odporucam Bottovu vsetkym!

Poďakujte používateľovi sjurdikova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bottova, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bottova? Podeľte sa o svoje zážitky!