Hotel Sachticka
Hotel Lux(Banská Bystrica)
Hotel Arcade(Banská Bystrica)
Hotel Dixon(Banská Bystrica)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Narodny dom(Banská Bystrica)
  • Reštaurácia
Pension Boca(Banská Bystrica)
  • Reštaurácia
  • Bar/hotelový bar
Hotel Vesel(Banská Bystrica)
Residence Hotel(Donovaly)
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 21. januára 2018

Cca 7 km od centra Ban.Bystrice, lyžiarske stredisko, upravené zjazdovky (aj čierna)
raj bežkarov, viac upravených okruhov aj prechod na Donovaly. Vyhliadková veža,
koliba, bufety, welnes, tenisové kurty, kone a td. Hotel so službami na úrovni, parkovisko
(pre hosti zastrešené). Profesionálny prístup !!!

• Termín ubytovania: januári 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 22. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekne by sme chceli poďakovať vedeniu aj zamestnancom hotela šachtička za perfektný víkend. To že interiér hotela aj izieb bol jemne zadtaralý sme vnímali ako retro . Tento handycap vynahradili fantastickým službami , ústretovosťou a príjemným správaním. Využili sme najmä obrovsku vyhrievanu krytu halu, wellness a nemôžem nespomenúť banicku cimru, kde sme prežili príjemný večer pri dobrom jedle. Jedlo bolo výborne, raňajky švédske stoly, krupicová kaša, čerstvo upečená babovka a šišky .

Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi 93alenkam.
Zrecenzované: 2. októbra 2017

Odlúčené pracovisko horského hotela v Šachtičkách pri Banskej Bystrici. Dostanete sa sem pohodlne po asfaltovej ceste zo Sásovej. Šachtičky sú obľubeným miestom bystričanov, niečo ako bratislavský Kamzík, či Biely kríž. V okolí je detské ihrisko a minizoo. Sedíme v cimre 5 minút, 10 a nič. 3 časníci s kuchárom stoja vo dverách a kvákajú. Samoobsluha alebo čo? Personál je pritom mladý, ale stačí jeden-dvaja lenivci a ostatní sa prispôsobia tempu. Idem radšej na vyhliadkovú vežu. Pri dverách sa zrazím s čašníčkou a poprosím ju, či si môžeme teda objednať. Poslal som ju k našemu stolu, kde žena potom objednala polievky a bryndzové halušky. Cestou k vyhliadke vidím húliť vonku za reštauráciou kuchára. Rozhľadňa je na kľúč uschovaný na recepcii, viac menej je putovný, pretože stále niekto hore je. Veža mi príde zbytočná železná obluda, z ktorej nie je veľa vidieť. Podo mou je hotelový rezort s ihriskom, koňnmi a salašom. V doline kúsok vidieť zo Španej doliny. Na vrchu veže je presklená kukaňa s plastovým kresielkom a poplníkom. Romanticky zrovna nepôsobí. Putovný kľúč podám páru stúpajúcemu hore a som v cimre. Akurát doniesli kapustnicu s oškvarkovým chlebom. Kapustnica teda nič extra. Chlebík zaujímavo chutil a celkom obstojne. Obsluha cimry si nás už viac všímala a po dojedení polievok, hneď priniesli halušky. Vynikajúca a rozmanitá kuchyňa ako píšu, bola sklamaním. Halušky múkové, zemiaky neznáma surovina, namiesto bryndze nejaká kyslá smotana. Deťom ani veľmi nechutili, my sme naše porcie viac menej zjedli. Zvyšok sme dali zabaliť. Jedlo ťažký priemer. Pred odchodom povinná návšteva "veciek". Tie sa tiež nemôžu zrovňa pýšiť vysokou úrovňou. Zápach, na ženskom nejdú zavrieť dvere. Sýti, ale s rozpačitými pocitmi sme cimru opustili. Pozreli sme si ešte minizoo so somárom a kozami. Koníky boli na výlete. Na to, koľko sa tu premelie cez víkend a asi aj v zime ľudí, má manažment na čom pracovať.

• Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi MiroSvorc.
Zrecenzované: 27. augusta 2017

Boli sme v tomto hoteli na 5 dňovom pobyte a boli sme veľmi spokojný.Hotel ja síce trošku starší a niektoré vaci by už potrebovali rekonštrukciu hlavne okná ktoré sa nedali aspoň na našej izbe otvoriť a trošku kúpelňa.Inak izby čisté aj sociálne zariadenie.Príjemný personál hlavne na recepcii.Veľmi pekné okolie hotela s atrakciami pre deti a možnosťou turistiky a výletou do okolia.Veľmi slušný aj welnes.Takže hotel vrele odporúčame aj pre rodiny s deťmi.Mali sme polopenziu a jedla bolo dostatok a chutné.Takže celková spokojnosť.

Termín ubytovania: auguste 2017
Poďakujte používateľovi nedelkaivan64.
Zrecenzované: 11. augusta 2017

S manželom a dcérou sme dnes prišli do reštaurácie a objednali sme si halušky. Po cca hodine a štvrť nám doniesli len jednu porciu a že druhá bude o chvíľu. Po ďalších 20 minútach sme sa na to pýtali a vtedy nám čašníčka povedala, že ona vlastne dala manželovi porciu, ktorá patrila úplne inému zákazníkovi. Podľa jeho výrazu v tvári tam čakal ešte dlhšie ako my. Keď sme sa opýtali, kedy budú naše halušky hotové, tak povedala, že asi za 35 minút!! Hneď na to sme našu objednávku zrušili, pretože sme už museli odísť. Čašníčka sa ospravedlnila, že žiaľ majú v poslednom čase problémy s personálom kuchyne a vedenie na ich sťažnosti nereaguje. Chápem, že to sa môže stať, no stačilo, keby nám pri objednávke bolo povedané, že príprava jedla bude trvať dlhšiu dobu. Žiaľ v najbližšej dobe nikomu neodporúčam reštauráciu v hoteli.

• Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Kristina_Z_BB.