Recenzované: 1. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel sme vybrali kvoli lokalite a blízkosti Ministry of FUN, kde sme strávili silvestrovsku zábavu. Personál hotela bol úžasne ústretový a milý, i napriek vybukovanej hotelovej reštaurácii na silv. zábavu nám poskytli voľný stôl na večeru o 21h, raňajky na Nový Rok nám predĺžili o 2 hodiny, checkout rovnako (odchádzali sme až o 13:30!). Výborná chutná kuchyňa, úžasné raňajky - vajíčka málokde tak dobre spravia v rámci raňajok ako tu. Dobre presso, macchiato a kapučíno podávali v rámci raňajok, pýtali sme si viac kav na osobu a všetko bolo v cene raňajok. Velmi pekná štýlová retro reštaurácia. Taký milý ochotny a ústretový personál som na Slovenku ešte nezažila. Nadmieru spokojná a hotelovými službami očarená.

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Quest671881.
Recenzované: 11. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Skvelé služby, veľmi milí personál. Nebol problém ubytovať sa so psíkom, nebol problém namieste zmeniť rezerváciu z troch na jednu noc, nebol problém požičať si žehličku, nebol problém že sme sa vycheckovali o 3 hodiny neskôr, dokonca nám dovolili počkať na izbe kedže sa druhá polovica páru zasekla na pracovnom stretnutí. Každý jeden človek z personálu s ktorým sme prišli do styku bol veľmi ochotný, milý a slušný. Boli sme skutočne veľmi milo prekvapení celkovým prístupom. Izby sú čisté, dobre vybavené, hotel starší no má svoju atmosféru, keby si vedľa nás pri večeri sadol Poirot, neboli by sme prekvapení :) Môžeme jedine doporučiť. Ďakujeme za spríjemnenie pobytu v krásnej Bystrici.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi dasag2016.
Recenzované: 23. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Na jednu noc v pohode. Chýba bezplatné parkovisko. Kúpeľňa a izby obyčajné. Milý personál. Raňajky boli v pohode. Boli švédske stoly. Recepcia je nonstop. Trochu mi vadilo, že bola k izbe len jedna karta.

Dátum pobytu: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi kaake.
Recenzované: 23. mája 2017

Ak máš záujem zažiť dobu minulú, tak si na správnom mieste. Už dlhodobo si tento hotel, nazveme ho tradičný, drží svoju laťku hotelovej kvality. Pri návšteve ti je jasné, že si neprišiel do super luxusného prostredia, ako väčšina nových hotel - pomerne neosobných, bez ducha a ucelenej myšlienky ako sa to darí málo kreatívnym architektom dosť často. Tu vojdeš do minulej doby a na všetko zabudneš v tomto prostredí, kde sa striktne snažia dodržať konzervatívne hotelové štandardy. Najmä pri obsluhe ( jedna z najprofesionálnejších v Banskej Bystrici ) a samozrejme pri ponuke- ktorá je často dopĺňaná alebo nahradzovaná ponukou Table d´ hote - teda stolom pripraveným pre hosťa - self servis v štandardnom odbytovom kuchynskom riade pri veľmi milom výbere. Nuž ak snívaš po nostalgii doby minulej, kvalitnej obsluhe, prostredí v tak typickom pre Banskú Bystricu, kde ešte dnes vedia čo je keridón a vorleg a taktiež vedia, že ku kvalitnej káve ide zákusok z domácej kuchyne tak si na správnom mieste, v centre Banskej Bystrice a pritom v príjemnom tichom kúte centra mesta, za príjemné ceny kde je peši všetko v Bystrici len na skok.
Nedá mi však pripomenúť, keď prerobili ubytovaciu- hotelovú časť, ktorá je na slušnej úrovni pripomenúť ako necitlivo
zasiahol do tohoto historického objektu vagabund architekt, ktorý tam navrhol strešné vikiere, ktoré vôbec nekorešpondujú s okolím ( typ vikiera ako na šindľovej ľudovej stavbe - strašné ). Už z pohľadu od gotickej brány Vás to vyruší. To svedčí o slabej úrovni predstavivosti architekta, ale aj veľmi slabej úrovni- úradníkov na Krajskom pamiatkovom úrade, ktorí zrejme vedia figu borovú o hmote a hmote v čase tvorby architektúry stavby.

Dátum pobytu: február 2017
3  Poďakujte používateľovi Srko2016.
Recenzované: 20. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné prostredie,vybrali sme si ho ako miesto na stužkovú slávnosť a vrelo odporúčam !! Treba trochu pritlačiť na vedúcu ak si to chcete spraviť podľa seba,inak boli menšie problémy s tým,že vám chceli natlačiť silou mocou to svoje. Slávnosť dopadla však na výbornú aj všetky veci okolo takže nemám čo vytknúť. Strava taktiež výborná...

Dátum pobytu: november 2015
1  Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.