“Letny vecer - flasa ruzoveho vina”

Coffee Beer & Winebar U Kemov
Na pozícii č. 67 spomedzi 90 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 15. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Klasicky obraz slovenskeho pristupu
V nedelu vecer sme si sadli na terasu a dali sme si flasu ruzoveho vina. Vo vnutri sme sa nechali namlsat na vystavene udeniny a syr - origo talianske produkty (vid foto c. 1 vitriny) Super! Objednali sme si teda plateau syrov a udenin za 7.70 Eur. Ake bolo nase neprijemne sklamanie ked nam doniesli realitu (vid foto c 2). Plateau z najlacnejsich slovenskych syrov - zrejme vypredaj z Tesca a udeniny detto - nejaka gombasecka klobasa z vypredaja, tlacenka!, lacny bocik. Skratka hroza. Za 7.70 Eur. Opatovne som skontroloval jedalny listok - ziadna ponuka original talianskej vystavenej produkcie syrov a udenin.
Skutocna slovenska realita - ukazu Vam nieco a prinesu ine! Len cenu dodrzia!
SMUTNE! Dokedy to takto bude fungovat? Dovtedy kym im budeme za to ochotni platit!

Poďakujte používateľovi J V.

Zrecenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pocas Festivalu svetla a tiena sme si prisli zobrat pohar vina so sebou, casnicka mila, barmani neprijemni s poznamkami, ktore sa pre platiaceho zakaznika (1,90€ deci vina) nehodia. (co nas s takymi vecami otravuju a ci to berieme pre deti) Pracujeme s ludmi a vdaka tejto skusenosti sem uz neprideme.

Poďakujte používateľovi JKM39.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Posedenie po dlhom pracovnom dni s kolegami. Kvalitné vínko , veľa druhov, dobre prepečené steaky. Priateľská atmosféra, príjemné posedenie na terase. A dobre chladené plzenské pivko.

Poďakujte používateľovi Patka58.
Zrecenzované: 10. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 8. apríla 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Coffee Beer & Winebar U Kemov, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Coffee Beer & Winebar U Kemov? Podeľte sa o svoje zážitky!