“Obed s francúzskou rodinou.”
Recenzia Basta

Basta
Na pozícii č. 25 spomedzi 80 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Obchodné stretnutia, Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 21. apríla 2017

Chcela som mojej francúzskej rodine ukázať niečo exkluzívne zo Slovenska a tak som ich pozvala na obed do Bašty v BB. Sedeli sme hodinu aj štvrť, kým nám doniesli obed, ktorý sme zjedli za 15 minút. Podotýkam obed skôr horší ako priemerný. A pritom sme boli jediný zákazníci.
Ako viem že sme čakali tak dlho? Zaplatili sme si parkovné na dve hodiny a zostala nám pol hodina.

1  Poďakujte používateľovi Ivana O.

Zrecenzované: 3. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Mam rada jedlo v Bašte. Moje oblubene su vsetky ich cestoviny. Obsluha fajn. Priestor pekny, v lete prijemna terasa, hudba.

Poďakujte používateľovi Micheala S.
Zrecenzované: 18. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Pôvodná bystrická reštaurácia v príjemnom historickom prostredi,výborná terasa so zaujímavo riesenym interierom,obsluha velmi ochotná a menu v celku napadite,podla nášho názoru vhodne pre každú prilezitost!

Poďakujte používateľovi Loksovci.
Zrecenzované: 3. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia s peknými priestormi, no k dispozícii bola iba terasa, čo je trochu škoda, večer bolo vonku chladno a ja osobne uprednostňujem stoly vnútri.
Personál milý, ihneď si nás všimli a priniesli menu.
Jedlo: steak z hovädzej sviečkovice chuťovo veľmi dobrý, požadovaný medium-rare bol však upečený o niečo viac ako medium... V grill mixe panenka aj sviečkovica trochu vysušená :( nezaujali ma ani 3 ponúkané dipy. BBQ, chilli aj horčicový nič extra, ochutnala som ich a ďalej radšej nekazia chuť dobre vychutenému steaku. Priateľ však ocenil aspoň ten horčicový.
Celkovo príjemná reštaurácia s chutným jedlom. Prídeme aj znovu, vyskúšať iné jedlá z ponuky.

Poďakujte používateľovi Nikus29.
Zrecenzované: 12. novembra 2015

Reštaurácia vo veľmi zaujímavom objekte - bašte. Veľmi dobrá kuchyňa v štýlovom prostredí. Celkovo príjemná atmosféra.

Poďakujte používateľovi Iwanko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Basta, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Basta? Podeľte sa o svoje zážitky!