“Prekvapenie”

Na pozícii č. 40 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 22. septembra 2018

Veľká tabuľa informuje o ponuke jedál, z ktorej si však nemôžete objednať. Najskôr vám povedia, že je to už menu na najsledujúci deň, neskôr sa začne prepisovať. Názvy jedál sú príliš dlhé, ku koncu sa strácate v začiatku objednávky. Vyprážaný syr plný oleja, opekané zemiaky majú taký iba názov. Skôr sa orientovať na cestoviny. Pizza tiež nepatrí medzi top. Obsluha má problém rozpočítať objednávky osobitne za stôl, účet predchádzal požiadavke.

Poďakujte používateľovi olgastrelickova.

Zrecenzované: 16. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Rýchla reštaurácia na denne menu. lacná ale v pomere cena kvalita je to fajn :-) treba vedieť čo si objednať aby bolo dobre

Poďakujte používateľovi Janahrn.
Zrecenzované: 9. augusta 2018

Z dnešnej návštevy reštaurácie som bola veľmi sklamaná. Obsluha si dávala načas napriek tomu, že už bolo čosi po druhej a nemali taký nával ľudí, prípadne sa čašníčka rozprávala hodnú chvíľu s kamarátmi, ktorých tam mala a nevnímala okolie a dokonca ani to, keď som ju chcela osloviť. Jedlo bolo v poriadku, avšak najväčšie sklamanie prišlo, keď mi čašníčka odmietla zabaliť jedlo, ktoré som nemala čas dojesť kvôli tomu, že som sa ponáhľala späť do roboty. Jej odôvodnenie znelo, že majú švédske stoly a jedlo preto nebalia. Absolútna neohľaduplnosť. To bolo asi poslednýkrát čo som tam jedla.

Poďakujte používateľovi LuciaB3229.
Zrecenzované: 18. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Rozhodli sme sa uskutočniť posedenie v tejto reštaurácii pri príležitosti bakalárskych promócii. Dopredu sme boli OSOBNE v reštaurácii zarezervovať termín a počet ľudí. Pani manažerka Eremiášová si jasne do knihy zapísala termín konania a počet ľudí, ešte sa nás opýtala či si prajeme mať aj vyzdobený stôl, s čím sme samozrejme súhlasili.
Nastal deň D a prišli sme do reštaurácie, kde nám čašníčky oznámili, že na také meno absolútne nemajú žiadnu rezerváciu. Dali sme si samozrejme zavolať pani "zodpovednú" manažérku, ktorá bola zaujímavé v tom čase na dovolenke!
Celá rodina a všetci pozvaní sme boli maximálne znechutení a nahnevaní voči absolútnej nezodpovednosti pani Eremiášovej.
Čašníčkam patrí vďaka za rýchlu obsluhu, ktoré za to bohužiaľ nemohli.

NEODPORÚČAM NA ŽIADNU UDALOSŤ TÚTO REŠTAURÁCIU, ČI OSLAVY, PROMÓCIE, VÝROČIA AK NECHCETE PRÍSŤ DO REŠTAURÁCIE KDE O VÁS NEMAJÚ ANI PÁRU !!! Týmto pozdravujem Eremiášovú, že kazí meno celej reštaurácii!!!!

Nikdy viac!

1  Poďakujte používateľovi Mobile658934.
Zrecenzované: 2. júna 2018

To ze obsluha je uplnenevzdelana v oblasti zakaznickeho servisu je zrejme chyba majitela restauracie. Zamestnavat mlade drze casnicky za minimalne naklady a nechciet od nich ani zaklady slusneho spravania - napriklad aspon odzdravit ked uz zakaznik pozdravi ako prvy, nieje dnes cesta k uspechu.
Urcite sem uz nepojdem.

1  Poďakujte používateľovi BlankaN29.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Olivo Pizza Restaurant, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Olivo Pizza Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!