“Neodporucam koli tragickej urovni obsluhy. Drza a nevzdelana casnicka, podpriemerna pizza. Naozaj uz nikdy viac.”

Olivo Pizza Restaurant
Na pozícii č. 37 spomedzi 86 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 2. júna 2018

To ze obsluha je uplnenevzdelana v oblasti zakaznickeho servisu je zrejme chyba majitela restauracie. Zamestnavat mlade drze casnicky za minimalne naklady a nechciet od nich ani zaklady slusneho spravania - napriklad aspon odzdravit ked uz zakaznik pozdravi ako prvy, nieje dnes cesta k uspechu.
Urcite sem uz nepojdem.

1  Poďakujte používateľovi Blanka N.

Zrecenzované: 1. júna 2018

Reštauráciu som navštívila asi 2X, ale za každým som bola s jedlom spokojná. Nikdy ma to úplne nevystrelilo zo stoličky, ale bolo to naozaj chutné. Veľmi sa mi páči spôsob obsluhy v čase obedov, kedy si vyberáte z denného menu a v cene máte hlavné jedlo, polievku, ktorú si naberáte sami, šalát, nápoj a dokonca aj dezert alebo ovocie. Za to má u mňa táto reštaurácia veľké plus!

Poďakujte používateľovi Liliana P.
Zrecenzované: 2. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes som absolvovala obed v Olive. Bohuzial bola som velmi sklamana. Prinesene jedlo na tanieri vyzeralo ako jedlo pre zvieratka, esteticky velmi uboho. Zemiaky vobec neboli zapecene, respektivne boli ale mozno okolo 11am a o 1pm uz iba prihrievane. Obsluha zjavne nestihala,co vsak ich problem nie je? skor by som odpurcala vedeniu zacat davat doraz na kvalitu a nie na kvantitu.

Poďakujte používateľovi Veronika S.
Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Objednal som si spagety s paradajkou, olivami a bazalkou. Vyslovene som poprosil aby mi ich nerozvarili ako je na slovensku zvykom. Uistil ma casnik, ze al dente robia stale. Doniesli mi rozvarene presolene spagety ktore boli zaliate niecim cervenym. Bolo to slane a sladke a vyrazne to pripominalo kecup. Nebol som schopny to ani dojest. Vyhodenych 5 eur. Dal som o jeden bod naviac za velmi slusneho casnika ktory sa ospravedlnil.

Poďakujte používateľovi Ferdinand O.
Zrecenzované: 15. decembra 2017

ponuka obedov široká, kvalita diskutabilná, obsluha zjavne nestíhala, sedeli sme vonku, prostredie fajn

Poďakujte používateľovi Lubos L.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Olivo Pizza Restaurant, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Olivo Pizza Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!