“Sklamanie”

Na pozícii č. 41 spomedzi 92 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 2. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes som absolvovala obed v Olive. Bohuzial bola som velmi sklamana. Prinesene jedlo na tanieri vyzeralo ako jedlo pre zvieratka, esteticky velmi uboho. Zemiaky vobec neboli zapecene, respektivne boli ale mozno okolo 11am a o 1pm uz iba prihrievane. Obsluha zjavne nestihala,co vsak ich problem nie je? skor by som odpurcala vedeniu zacat davat doraz na kvalitu a nie na kvantitu.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi VeronikaS1887.

Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Objednal som si spagety s paradajkou, olivami a bazalkou. Vyslovene som poprosil aby mi ich nerozvarili ako je na slovensku zvykom. Uistil ma casnik, ze al dente robia stale. Doniesli mi rozvarene presolene spagety ktore boli zaliate niecim cervenym. Bolo to slane a sladke a vyrazne to pripominalo kecup. Nebol som schopny to ani dojest. Vyhodenych 5 eur. Dal som o jeden bod naviac za velmi slusneho casnika ktory sa ospravedlnil.

Poďakujte používateľovi ferdinando687.
Zrecenzované: 15. decembra 2017

ponuka obedov široká, kvalita diskutabilná, obsluha zjavne nestíhala, sedeli sme vonku, prostredie fajn

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Lubos L.
Zrecenzované: 14. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia sídli v historickej budove v centre mesta, je naozaj vyhľadávaná a má byť prečo. Výborné jedlo, ochotný a úslužný personál, veľký výber z menučka. Ďakujem a prídem určite znovu.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi maro_k653.
Zrecenzované: 15. augusta 2017

Odporúčam vynechať zákusok.. dnes som v ňom objavil kameň a skoro som si vylomil zuby... Pozdravujem pána kuchára.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi kovadis.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Olivo Pizza Restaurant, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Olivo Pizza Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!