“Fastfood inak”

Tiffany Favorite Food
Na pozícii č. 10 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi sa mi pacia suroviny umiestnene na stene a teda zakaznik vidi, z coho sa vari. Kuchar kedykolvek prejde pomedzi hosti a vyberie si, co mu chyba :)
Palacinky (slane a aj sladke) su vyborne, k dispozicii je aj bezlepkova verzia. Velka kopa zeleniny je vzdy plus. Maso je stavnate, nevysusene, cerstve a pripravene akutat. Miesto, kde sa vzdy rada vraciam :)

Poďakujte používateľovi albebemok.

Zrecenzované: 24. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Bistro ma skvelé burgre s pečenými zemiakmi a tymiánom. Milujem dresing z pečeného cesnaku. Je božský. Raz za čas, keď sa nestíha zvykneme navštíviť. Deti si tak môžu nakombinovať burgre s čím chcú.

Poďakujte používateľovi Ivka K.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Fast food vyššieho štandardu aj cenovej kategórie. Nič originálne (ešte aj názov a logo zrejme ukradnuté), ale na bežné rýchle najedenie sa je OK. Častá voľba najmä pre páry, nakoľko burgre sú solídne (opekané zemiaky aj dresingy dokonca výborné) a palacinky veľmi chutné, hoc na fast food pomerne drahé. Ostatné jedlá sú poslabšie, najmä cuketové placky v pobočke pri Námestí boli úplne bez chuti, a porcia za 4.40 eura je pre muža skôr ľahšie predjedlo (v tej istej cene v blízkom Raku sú často na dennom menu lepšie placky aj s polievkou a šalátom/nápojom v nižšej cene).

Poďakujte používateľovi ptripm.
Zrecenzované: 13. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Isli sme sem na odporucanie znamych a oplatilo sa. Kacaci burger uplne skvely , nie je mu co vytknut. Priloha zemiaky a domaca majoneza tiez stoja za zmienku. Malinova palacinka s mascarpone - urcite nevynechajte ako dezert. Prostredie prijemne, radi sa vratime.

Poďakujte používateľovi JurajV77.
Zrecenzované: 22. októbra 2017

V tomto bistre sme sa zastavili už viackrát a vždy nám chutilo. Príjemná obsluha a pekné prostredie.

Poďakujte používateľovi JankaG51.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tiffany Favorite Food, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Tiffany Favorite Food? Podeľte sa o svoje zážitky!