“dobrá voľba na klasický burger a palacinky”

Tiffany Favorite Food
Na pozícii č. 11 spomedzi 90 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 29. januára 2018

Fast food vyššieho štandardu aj cenovej kategórie. Nič originálne (ešte aj názov a logo zrejme ukradnuté), ale na bežné rýchle najedenie sa je OK. Častá voľba najmä pre páry, nakoľko burgre sú solídne (opekané zemiaky aj dresingy dokonca výborné) a palacinky veľmi chutné, hoc na fast food pomerne drahé. Ostatné jedlá sú poslabšie, najmä cuketové placky v pobočke pri Námestí boli úplne bez chuti, a porcia za 4.40 eura je pre muža skôr ľahšie predjedlo (v tej istej cene v blízkom Raku sú často na dennom menu lepšie placky aj s polievkou a šalátom/nápojom v nižšej cene).

Poďakujte používateľovi ptripm.

Zrecenzované: 13. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Isli sme sem na odporucanie znamych a oplatilo sa. Kacaci burger uplne skvely , nie je mu co vytknut. Priloha zemiaky a domaca majoneza tiez stoja za zmienku. Malinova palacinka s mascarpone - urcite nevynechajte ako dezert. Prostredie prijemne, radi sa vratime.

Poďakujte používateľovi JurajV77.
Zrecenzované: 22. októbra 2017

V tomto bistre sme sa zastavili už viackrát a vždy nám chutilo. Príjemná obsluha a pekné prostredie.

Poďakujte používateľovi JankaG51.
Zrecenzované: 14. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som v tomto podniku zatiaľ 2krát, zakaždým som mal burger, nebol najlepsi čo som na Slovensku jedol, ale bol nadpriemerný. Spoločníčka mala palacinky a pochvaľovala si. Prostredie je veľmi príjemné.

Poďakujte používateľovi JohnG9378.
Zrecenzované: 9. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Pozitivna skusenost, burgre boli on point a brutalne. Salat bol super, neviem co teraz u kto zas dissuje. Peace

Poďakujte používateľovi AdamM7112.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tiffany Favorite Food, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Tiffany Favorite Food? Podeľte sa o svoje zážitky!