“super!”

Lucky 7 Burgers & More
Na pozícii č. 10 spomedzi 4 017 Reštaurácie v Budapešti
Štvrť: Časť V/Centrum
Štvrť: Časť V/Centrum

velmi prijemna restauracia so skvelou obsluhou! Jedlo bolo vyborne, jednoznacne odporucam navstivit!

Poďakujte používateľovi KajaP120.
Napísať recenziuRecenzie (4 548)

Zrecenzované: 12. augusta 2019

Príjemná obsluha, úžasne jedlo, pekné prostredie... všetkym odporúčam a určite sa tu raz vrátim! :))

Poďakujte používateľovi Natália M.
Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie a mila starostliva obsluha. Jedlo bolo do niekolkych minut hotové a velmi chutne.

Poďakujte používateľovi bridziit.
Zrecenzované: 22. júla 2019

Lucky 7 Burgers sme navštívili spolu s kamoškou na odporúčania Tripadvisoru a že teda nesklamalo! Výborné jedlo, príjemná atmosféra a to aj vďaka extrémne milej obsluhe:) My sme mali česť spoznať sa aj so samým majiteľom, ktorý vie na 100% čo robí, vedie excelentný zákaznícky servis a to sa odráža na celkovej kvalite tohto miesta :) Navyše, veľmi vtipný a priateľský ! Určite je jedným z dôvodov prečo sa do Lucky 7 Burgers rady vrátime!
P.S pre jeho priateľku: zaslúži si palačinku :))

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi DomiUrmi.
Zrecenzované: 1. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Vyborny burger, chutny, rychlo spraveny. Mila a ustretova obsluha ovladajuca anglictinu ☺️. Najlepsie prekvapenie, kolacik na ucet podniku a pesnicka, nakolko to bola moja rozlucka so slobodou.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi NatalkaKoralka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Lucky 7 Burgers & More, si pozreli aj

Budapešť, Stredné Maďarsko

Navštívili ste Lucky 7 Burgers & More? Podeľte sa o svoje zážitky!