“Povinne prepitne”
Recenzia Cafe de Paris

Cafe de Paris
Na pozícii č. 3 175 spomedzi 3 673 Reštaurácie v Budapešti
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Štvrť: Váci utca
Zrecenzované: 6. septembra 2017

je to tam drahe hoc to cakate lebo je to v centre centra ale plus k velkemu uctu priplatite povinne ci ste boli alebo neboli spokojny s obsluhou jedlo 15% z uctu. To mi pride nefer lebo napr. my sme cakali na pizzu strasne dlho nehovoriac o tom ze po 15 minutach ked ju uz cakate na stole sa prisiel casnik opytat ci taku sme si objednali a cakali sme dalej. Tak dakujem . Musim vsak uznat ze pizza bola chutna no po dlhom cakani a zisteni platby ...

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Adriána P.

Zrecenzované: 20. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: november 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cafe de Paris, si pozreli aj

Budapešť, Stredné Maďarsko

Budapešť, Stredné Maďarsko

Navštívili ste Cafe de Paris? Podeľte sa o svoje zážitky!