Vyborny relax

Je tam naozaj velmi vela bazenov, aj vnutorne, aj vonkajsie, aj horuce aj teple, aj plavecky, kde... viac informácií

Recenzované: 8. júla 2019
Dija123
Bratislava, Slovensko
Relax

Jeden moc příjemně strávený den ! :-) Čisto, dezinfekce na nohy, kabinky k pronájmu, nebo alespoň... viac informácií

Recenzované: 13. júna 2018
Martina_Sekerakova
Praha, Česká republika
Prečítať všetky recenzie (32 060)

Recenzované: 14. marca 2018

Staré, pre nás trochu spinavé bazény a priestory, vlasy vo vode...plesen na stenach. Nepacilo sa nam napriek historii tychto kupelov.

Dátum zážitku: december 2017
1  Poďakujte používateľovi ZuzanaK59.
Recenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasné miesto s nádhernou atmosférou v centre Budapešti. Boli sme pár krát a vždy sa tam radi vrátime. :)

Dátum zážitku: november 2017
1  Poďakujte používateľovi Claudia-SVK.
Recenzované: 8. júla 2017

V podstate som bol prekvapený,že na začiatku jari sa niekde dalo vonku kúpať a vyhrievať na slniečku.Čo bolo teda podmienené počasím, ale som rád ,že sme sa s manželkou vybrali do týchto kúpeľov.Prekvapilo ma množstvo ľudí,ktorí boli v tomto čase prítomní v kúpeľoch.Iste sa to podpíše na hodnoteniach ohľadne dlhých čakacích rád pri bufetoch.Ale mnoho ľudí zabúda že kultúra kúpeľov nieje o množstve vypitých pív. Každý návštevník by si mal užiť atmosféru vyplývajúcu z pokoja a relaxu. K tomu majú podľa mňa kúpele aj slúžiť.

Dátum zážitku: apríl 2017
3  Poďakujte používateľovi Juraj S.
Recenzované: 16. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Včera sme navštívili tieto kúpele. Skutočne som sa presunul v čase do 70 rokov minulého storočia. Prezliekarne špinavé, skrinky zničené, do sprchy som sa ani neodvážil, kachličky a dlažba ešte z čias socializmu, skratka veĺmi zlé. Veľmi veľa ľudí aj večer. V bazénoch sa nedá ani pohnúť. Pre mňa nikdy viac.

Dátum zážitku: apríl 2017
5  Poďakujte používateľovi Rasas77.
Recenzované: 26. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Kupele som vybrala vdaka ich liecivej vode, krasnej historickej budove kde sa nachadzaju a velkosti (18 bazenov, sauny, masaze) Avsak vo vnutornych bazenoch voda nebola menena hodne dlho, cize sme vyuzivali len vonkajsie kde ste museli behat po vonku zopar minut na presuny medzi bazenmi (ak nepoznate a ste v zime neodporucam ludom nachylnejsim na prechladnutie), chybalo mi priame prepojenie exterieru a interieru. Aj napisy v anj by neboli zle, lebo boli len pri recepcii a v arealy sa bez madarciny orientovalo tazsie. Sauna bolo velka miestnost a mokry ludia v plavkach, vela ludi. Od zasad saunovania sme boli daleko. Celkovo sa treba pripravit na masovku.

Dátum zážitku: február 2017
2  Poďakujte používateľovi LuciaP3249.