májová návšteva

Pekný výhľad na panorámu mesta. Možnosť poprechádzať sa v príjemnom prostredí, odpočinúť si. V... viac informácií

Recenzované: 17. mája 2018
MonikaU
Bratislava, Slovensko
Vyhlady

Proste krasne vyhlady na okolite mesto. Nemozem si predstavit lepsie miesto odkial fotit nocnu... viac informácií

Recenzované: 8. mája 2018
Passport732287
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (7 716)

Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krásny panoramatický výhľad na celú Budapešť . Ak sem zájdete určite to nebudete ľutovať. My sme šli chodníčkom zo strany od kúpeľov kde bola dobrá dostupnosť aj v zimnom období. Hneď pri kúpeľoch je zastávka električky č. 47.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi 102michaelaf.
Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Urcite sa oplati vyslapat na toto miesto odkial je nadherny vyhlad na celu Budapest. Jediny nedostatok vidim v tom ze chyba osvetlenie popri chodnikoch zo strany od kupelov takze akykolvek nocny vystup to moze skomplikovat.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi PatrikP384.
Recenzované: 22. januára 2018

Je to pekné výhliadkové miesto, Budapešť ako na dlani, oplatí sa sem vyjsť a stráviť nejakú chvíľku peknými výhľadmi.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi sylvia2666.
Recenzované: 12. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Podarilo sa nám dobre zaparkovať podvečer. Pomenej ľudí, užili sme si krasne výhľady. Určite tam zájdite keď pôjdete okolo.

Dátum zážitku: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi groanka.
Recenzované: 29. marca 2017

Nachádza sa na kopci pri citadele, večer nasvietené. Z kopca je pekný výhľad na Budapešť, odporúčam navštíviť večer.

Dátum zážitku: december 2016
Poďakujte používateľovi Edmund B.