Úchvatné

Toto nádherné námestie sme objavili pri prechádzaní Budapešťou úplnou náhodou a poviem Vám, boli... viac informácií

Recenzované: 3. novembra 2018
casio336
Zvolen, Slovensko
Unesco

Z centra jsme se dostali az sem historickou metro trati M1, ktera je uchvatna ! Naspat po... viac informácií

Recenzované: 19. septembra 2018
22Katarina22
Praha, Česká republika
Prečítať všetky recenzie (12 678)

Recenzované: 27. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne misto s ohromujici atmosferou diky sve velikosti.

- Dojem kazila rada zaparkovanych autobusu v tesne blizkosti tohoto mista..

Dátum zážitku: december 2017
1  Poďakujte používateľovi teresa_starling.
Recenzované: 7. augusta 2017

Pred rokmi som sa tu ucil korculovat, teraz tadeto casto prechadzam, nikde neviete, co Vas tu prekvapi, naposledy mokre majstrovstva sveta, pred tym nocne sportove hry ako 50 bagbintonovych idrisk, zumba na namesti, inline prekazkova draha. desive pohlady soch, ich studion vo vas mozno vyvolaju zaujem o 1000 historiu naroda, Vajda Hunyad vár, mix stavebnych stylov, malebné jazierka, kde som chodil relaxovat, vencim psika, alebo len lezat na trave.

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi JaroslavH97.
Recenzované: 3. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Nadherne miesto plne historie. Bohato zdobene sochami madarskych panovnikov, ktori sa zasluzili o rozkvet Madarska a jeho historiu. Za namestim sa nachadza tiez tzv. mestske lido, co je velky park s umelo vytvorenym jazerom, vhodny na prechadzky a oddych.

Dátum zážitku: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi slavom_rd371.
Recenzované: 28. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Námestie hrdinov je príjemné na oddych po prehliadke mesta a tiež neďaleký hrad Vajdahunyad. Sochy na námestí hrdinov sú známe tým, že nemajú oči :) tento detail si všimnite :)

Dátum zážitku: december 2016
Poďakujte používateľovi iamveronikagold.
Recenzované: 12. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

S priateľmi sme sa sem vydali večer okolo 11. Vôbec sme to neoľutovali. Každému to môžem len odporučiť. Zabavili sme. Bolo to nádherné. Prečítali sme si popisy. A mierne aj pobehali po celom "námestí" :)

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi Sunshine670439.