Budapešť so Satur - nikdy viac

Celý koment nájdete pod rovnakým názvom názvom v mojej recenzii, otrasné organizovanie zájazdu... viac informácií

Recenzované: 2. januára 2020
BoMaWe
Trnava, Slovensko
Bazilika

Bazilika je krásna budova a ešte krajšia je zvnútra, všetko je pozlátené, má krásnu kupolu. V... viac informácií

Recenzované: 8. októbra 2019
iveta2016
Slovensko
Prečítať všetky recenzie (21 898)

Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krásna pamiatka, ktorú určite netreba obísť. Krásna nielen z vonku, ale aj zvnútra. Neďaleko sa nachádza 3D galéria ktorej návštevu taktiež odporúčam.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi 102michaelaf.
Recenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prekrásna zvonka i zvnútra. Ohromí velkostou a krásou výzdoby. Jedine ma mrzí, že sme tam prišli 16:30 a už nás nepustili hore. Ak si chcete pozriet Budapest z kupoly, treba prísť skôr, aby ste sa dostali hore. Stojí to za to.

Dátum zážitku: november 2017
2  Poďakujte používateľovi Zuzana S.
Recenzované: 30. októbra 2017

I was there in the middle of october, there wasnt so many people visiting the Basilica. The pavement in front of the building / stairs is really nice (huge circle patterns). First I saw the basilica from Budapest eye. The way to the top is interesting, because you are not going trough one spiral stairs from the bottom till the top. The panoramatical view of the city is breath taking.
/Baziliku som navštívila v polovici októbra, takže tam nebolo až toľko ľudí. Dlažba pred budovou je naozaj krásna (obrovské kruhové vzory). Prvýkrát som videla baziliku z výhliadkového "ruského" kola. Aj cesta na výhliadku bola zaujímavá, najmä preto, že to nebolo len stúpanie jedným a tým istým točitým schodiskom (murované schodisko, galéria, kovové shodisko, dvojitá škrupina a výhľadňa). Panoramatický výhľad na mesto bol dychberúci.

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi alical2014.
Recenzované: 17. septembra 2017

Určite si to nenechajte ujsť pri návšteve Pešti. Krásny architektonický skvost. V okolí sa dá posedieť a pokochať sa.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi Miriam R.
Recenzované: 16. augusta 2017

Bazilika je krásna zvonku aj zvnútra. V čase keď sme tam boli spieval zbor a celé to vytvorilo neskutočnú atmosféru až som mala zimomriavky. Turistov tam bolo síce veľa no nebolo to nič nevydržateľné.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi BarboraB210.