Krásny komplex

Bolo to super. Monumentálne centrum historickej Budí s komplexnou zástavbou dobových budov z... viac informácií

Recenzované: 3. novembra 2018
EvkaL2
Hrad ako hrad

Tak tento hrad je topka v Budapešti, môže si vravieť každý čo chce ale nám ostane v pamäti najviac... viac informácií

Recenzované: 9. júla 2018
prochy1
Prešov, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (10 656)

Recenzované: 21. februára 2018

Odporucam vyst pesi v noci, krasny vyhlad na cele mesto a skoro ziadny ludia tam niesu, takze je tam klud.

Dátum zážitku: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Kristina B.
Recenzované: 19. októbra 2016

Na hradný kopec sa vyberte pešo. Panoráma Budapešte sa Vám tak bude otvárať postupne. Počas horúceho dňa dostanete ako bonus príjemný tieň pod korunami stromov. Určite nevynechajte nočný pohľad na kopec.

Dátum zážitku: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi Jozef C.
Recenzované: 9. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Pravdu povediac-nepáčilo sa mi tam. Pýtali vstupné nato, aby sme mohli vojsť na nádvorie, na ktorom sme si niečo mohli kúpiť. No dik. Nakoniec sme tam vyšľapali po inej cestičke a zistili sme, že nás len zbytočne boleli nohy.

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi Sunshine670439.
Recenzované: 31. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Je to pekné. Dá sa tam zabudnúť na čas a obdivovať exponáty. Nevyznal som sa v mapke, ktorú sme dostali ako sprievodcu (v návodoch sa vyznám).
Boli sme tam v sobotu a prekvapilo ma, že končili o 16:00. Čakal som, že keď majú návštevníkov (aj Maďarov), budú mať prehliadku dlhšie.

Dátum zážitku: január 2016
Poďakujte používateľovi Peter P.
Recenzované: 12. januára 2016

Na Castle Hill vedie síce veľa schodov ale výhľad stojí za to. Ak sa chcete vyhnúť schodom, Hop On Hop Off Bus má zastávku neďaleko.

Dátum zážitku: september 2015
1  Poďakujte používateľovi Pavol O.