Bajcsi Zsilinszky út Budapest

Veľmi mily personál. Vo všetkom nám vyšli v ústrety a boli veľmi ochotní 😊 Som veľmi rada že som... viac informácií

Recenzované: 19. septembra 2018
DarinaM93
3D galéria

Velmi milý a ochotný personál. Kvalitné fotky a profesionálny prístup... každému odporúčame aby to... viac informácií

Recenzované: 15. septembra 2018
Happiness815621
Prečítať všetky recenzie (1 485)

Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pri návšteve Budapešti určite odporúčam! Veľmi milý personál ochotný vás odfotiť. V cene vstupu boli 2 fotky, ktoré Vám napockanie vytlačia. Pri kúpe vstupu sme využili mini cards, ktoré boli v hoteli a dostali sme zľavu na vstup.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi 102michaelaf.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 3DGalleryBudapest, Tulajdonos v zariadení 3d Gallery Budapest.Zodpovedané: 22. februára 2018

Ďakujem veľmi pekne!

Recenzované: 22. augusta 2017

Zaujímavé miesto a kopec srandy :D. S každým obrazom sa môžete odfotiť sami alebo vás odfotí veľmi milý a ochotný pán, ktorý poradí vhodné pózy a na konci návštevy každému vytlačí jednu fotku. Odporúčam zastaviť sa tu :)

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Nikola G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 3DGalleryBudapest, Tulajdonos v zariadení 3d Gallery Budapest.Zodpovedané: 23. augusta 2017

Thank you! :)

Recenzované: 8. marca 2017

Zaujímavé a nápadité miesto. Strávili sme tam cca 1 hodinu. Ochotný a milý pán, ktorý hovoril po anglicky nám urobil fotografie a hneď večer ich poslal na e-mail. Niekoľko fotografií nám vyvolal hneď pri odchode. Svojim fotoaparátom sme mohli fotiť neobmedzene. Nám sa páčilo - odporúčam.

Dátum zážitku: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi kondekovci.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 3DGalleryBudapest, Vezető v zariadení 3d Gallery Budapest.Zodpovedané: 20. marca 2017

Thank you so much! :)

Recenzované: 1. februára 2017

Ak chcete v Budapešti zažiť veľa zábavy, je 3D galéria jednoznačne miesto, ktoré by ste mali navštíviť. :) Milovníci fotografovania sa tu doslova vybláznia. Je takým príjemným spestrením programu popri navštevovaní pamiatok.
Vrelo odporúčam. Ľudia z galérie sú veľmi milí a priateľskí, ochotní, všetko vám vysvetlia, ak ste skupina/pár a chcete spoločnú fotku, vyfotia vás, dokonca vás na konci vyfotia na vlastný fotoaparát,vy si potom každý vyberiete jednu fotku a tú vám zdarma (v cene vstupného) vytlačia.

Dátum zážitku: február 2017
Poďakujte používateľovi michaelastepanovska.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 3DGalleryBudapest, Vezető v zariadení 3d Gallery Budapest.Zodpovedané: 16. februára 2017

Ďakujem!

Recenzované: 14. novembra 2016

Vynikajuce miesto, obrazov je cez 30, ochotny personal a fotky, na ktorych sa budete zabavat cely zivot. Napriek cene vrelo odporucam.

Dátum zážitku: november 2016
Poďakujte používateľovi 262joj.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 3DGalleryBudapest, Vezető v zariadení 3d Gallery Budapest.Zodpovedané: 10. decembra 2016

Thank you so much! :)