“Perfekna restauracia morske plody”

Ribja Kantina - Trattoria del Pescatore
Na pozícii č. 3 spomedzi 71 Reštaurácie v Portoroži
Kuchyňa: Stredomorské
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Sme narocny na kvalitu jedla. V tejto restauracii sme boli v priebehu poslednych dvoch rokov niekolko krat a nikdy sme neboli sklamany. Z oblubou sa sem vraciam, vyborna kuchyna, cistota, ochotny personal.

1  Poďakujte používateľovi MartinP5845.
Napísať recenziuRecenzie (1 188)

Zrecenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi dobre ugrlilovana ryba a k tomu zemiaky a zelenina. Doporucujem a k tomu domace vino malvazia..hodnotim 5*, obsluha vyborna hodnotim 6* , prostredie 4.5* . Cena primerana ! Doporučujem.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi PavelB1125.
Zrecenzované: 27. septembra 2017

V tejto restauracii robia fenomenalne cevab cici a pljeskavicu, masko je z grilu a podavane s neskutocne chutnym chlebom

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Juri152.
Zrecenzované: 7. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia bola vyhľadaná vďaka recenzii tento aplikácie. Pripadal som si ako na trhovisku, ale cena zodpovedá vysoko kvalitnej reštaurácii.
Chcel som pečené ryby, ale dostal som fritované...
Sú ponúkané takisto výborné vína a slabé espresso.
Ako podvod a bonus naviac považujem ponúknutie aperitívu hneď po príchode v podobe melonovej sladkej vody za 4 eurá pripísané na účet !
Ďakujem pekne, už sem neprídem.

Dátum návštevy: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi 278ivant.
Zrecenzované: 11. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Rybi restaurace na pobrezi. Dobra kuchyne a rychla obsluha. Musle vyborne, kalamary, grilovane i pecene ryby

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi Michaellewise.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ribja Kantina - Trattoria del Pescatore, si pozreli aj

Portorož, Slovinské Prímorie

Navštívili ste Ribja Kantina - Trattoria del Pescatore? Podeľte sa o svoje zážitky!