Rafting TOP! neskutočna pecka! 😎

Odporučam všetkým aj začiatočnikom 😊 instruktorka bola velmi mila a profesionálna. Určite si to... viac informácií

Recenzované: 7. júla 2019
DominikM2022
Super zábava aj pre celú rodinu

Recenzované: 4. novembra 2018
markiz-rap
Sered', Slovensko

Recenzované: 7. júla 2019

Odporučam všetkým aj začiatočnikom instruktorka bola velmi mila a profesionálna. Určite si to ešte zopakujeme ;)

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi DominikM2022.
Recenzované: 4. novembra 2018

Vybrali sme sa na zippline a rafting do Slovínska, ktoré je tím preslávané. Zamierili sme dodedinky Bovec, ktorá žije iba turizmom. Nájdete tu všetko. Výborné služby a pekné prostredie. Odporúčam

Dátum zážitku: jún 2018
Poďakujte používateľovi markiz-rap.
Recenzované: 11. júla 2018

Vyborny zazitok, cakal som viac adrenalinu ale priroda a rieka Soči ma dostali uplne. Rieka z ktorej sme mohli piť a aj pili, a kúpali sa v tejjto 10 stupnovej vode. Personal na vysokej urovni. Odporúčam

Dátum zážitku: júl 2018
Poďakujte používateľovi markiz-rap.
Recenzované: 21. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná zábava a super prostredie. Dlhy zipline je proste pecka , aj pre mladých a starších. Nič náročné . Čistý adrenalín.

Vďaka

Dátum zážitku: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi LAcom30.
Zrecenzované: pred 3 dňami cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: september 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SocaRaftingSince1989, Public Relations Manager v zariadení Soca Rafting.Zodpovedané: pred 2 dňami